Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Groźne psy na ulicach

Mieszkańcy ulicy Nowogrodzkiej w Łomży boją się psów. Od jakiegoś czasu na tej ulicy wałęsają się gromady groźnie ujadających zwierząt. Na prośbę mieszkańców urząd miejski zlecił ich odłowienie. Jak się jednak okazało pracownicy schroniska dla zwierząt nie mogli tego zrobić bo psy mają właściciela.

Dodajmy właściciela równie agresywnego jak one same - mówi inspektor Bogdan Majewski z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Jak wynika z kontroli straży miejskiej wałęsających się psów jest w Łomży dość dużo. Strażnicy codziennie notują takie przypadki w różnych częściach miasta. Bogdan Majewski przypomina właścicielom takich zwierząt, że ich obowiązki określa uchwała rady miasta.

Dodajmy, że straż miejska może ukarać właściciela wałęsającego się zwierzęcia mandatem od 50-ciu złotych. Pozostawianie zwierząt bez opieki to wykroczenie polegające na niestosowaniu się do przepisów prawa lokalnego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę