Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Rejestruj się na XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki 2024

Hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”. To słowa Marii Skłodowskiej-Curie, pierwszej kobiety, która otrzymała nagrodę Nobla.

Warsztaty, wykłady, spektakle, koncerty, gry interaktywne, prezentacje, konkursy, eksperymenty – w sumie prawie 600 wydarzeń edukacyjnych od 10 do 19 maja. Tak będzie wyglądał jubileuszowy XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki 2024.

W tym roku siły połączyły we wspólnej popularyzacji nauki wszystkie podlaskie uczelnie w Białymstoku, Łomży i Suwałkach oraz Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. Hasło tegorocznego festiwalu to zdanie wypowiedziane przez naszą noblistkę Marię Skłodowską-Curie „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”.

Festiwal inaugurujemy 10 maja o godz. 10:00 znakomitym wykładem interaktywnym „Ludzki mózg – komputer (nie)doskonały”. 17 maja na specjalne spotkanie zaprosiliśmy znanego dziennikarza naukowego dr Łukasza Lamżę, który odpowie na pytanie „Zabije nas asteroida czy raczej zbuntowane roboty?” 16 maja spektakl „Skłodowska. Radium girl” pokaże teatr Papahema. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji: https://podlaskifestiwal.pl/rejestracja/

XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki finansowany jest ze środków MNiSW w ramach programu "Społeczna odpowiedzialność nauki II". Głównym koordynatorem Festiwalu jest w tym roku Uniwersytet w Białymstoku. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę