Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Minister Czarnek gościł w Łomży

Główne zdjęcie
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w Jedwabnem

Stawiski, Jedwabne i Łomżę odwiedził minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek podczas wizyty w naszym regionie. Dzień wcześniej spotkał się z działaczami PiS w Kolnie w ramach Akademii Prawa i Sprawiedliwości.

Droga do Łomży wiodła przez Stawiski, gdzie minister edukacji Przemysław Czarnek oglądał oddaną latem ubiegłego roku halę gimnastyczną. To pierwszy i wyczekiwany taki obiekt w gminie. W Jedwabnem, które było następnym punktem podróży, minister spotkał się z lokalnymi samorządowcami, poszedł na lekcję w Zespole Szkół Samorządowych i oglądał jeszcze budowane wielofunkcyjne boisko sportowe.

W Łomży dr hab. Przemysław Czarnek gościł w Akademii Nauk Stosowanych. Gratulował i podkreślał pracę uczelni włożoną w sukces jakim niewątpliwie jest awans do przemiany w Akademię Łomżyńską. Rektor ANSŁ Dariusz Surowik odebrał z rąk ministra Czarnka symboliczny czek na milion siedemset trzydzieści cztery tysiące złotych. O taką kwotę ministerstwo zwiększyło subwencję przyznaną uczelni, a dedykowana jest ona na podwyżki płac. Te mają wzrosnąć o 8 procent, co w praktyce oznacza wzrost uposażenia poniżej stopy inflacji. 

 

Foto: Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w Jedwabnem
Foto: Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w Jedwabnem
Foto: Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w Jedwabnem
Foto: Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w Jedwabnem
Foto: Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek w Jedwabnem

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę