Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Konkurs i przyjęcie urodzinowe Mikołaja Kopernika

Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Łomży zaprasza na przyjęcie urodzinowe Mikołaja Kopernika.

W 2023 roku przypada 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, wybitnego astronoma, twórcy teorii heliocentrycznej, matematyka, prawnika, lekarza, ekonomisty oraz teologa. Chcecie lepiej poznać postać naukowca, jego przełomowe odkrycia, dowiedzieć się czym był przewrót kopernikański w nauce? Dlaczego warto pytać, poszukiwać, mieć umysł otwarty na różnorodne tematy i zagadnienia? Lubicie kreatywnie i rodzinnie spędzać czas, twórczo eksperymentować? Wasze dzieci zadają dużo pytań, które dotyczą różnorodnych dziedzin – od astronomii po medycynę? To znakomicie! Już 2 marca od godz. 15:00 do godz. 19:00 Akademia Nauk Stosowanych w Łomży (ul. Akademicka 1) zaprasza do Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności na przyjęcie urodzinowe Mikołaja Kopernika!

Każde polskie dziecko wie, że Mikołaj Kopernik „wstrzymał Słońce, a poruszył Ziemię”. Był prawdziwym człowiekiem renesansu, o horyzontach tak rozległych, jak gwieździste niebo, które było jego główną pasją. Kopernik zajmował się prawem, medycyną, dyplomacją, kartografią. Możemy długo wyliczać jego inspiracje, szeroką orbitę zainteresowań. Chcecie przeżyć przewrót kopernikański? Zapraszamy do Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności – Łomża, ulica Akademicka 1 (ANSŁ). Gwarantujemy liczne atrakcje:  rywalizacja rakietowa, planety 3d ze słomek, rebusy, zagadki kosmiczne, quiz wiedzy o kosmosie i Koperniku. Impreza jest nieodpłatna, jedyną walutą za wstęp jest ciekawość świata, życzliwość, spontaniczność i uśmiech! 

Ale to nie wszystko! Dzieci w wieku 6-12 lat zapraszamy do wzięcia udziały w konkursie na „Kosmiczną pocztówkę do Mikołaja Kopernika”. Czas na przygotowania pocztówek mija 1 marca. Laureaci konkursu otrzymają vouchery na wstęp do Centrum Nauki Kopernik i/lub Planetarium. 

Regulamin i Karta Zgłoszeniowa Konkursu dostępne są na stronie organizatora:

https://ansl.edu.pl/uczelnia/aktualnosci/1490-przyjecie-urodzinowe-mikolaja-kopernika-atrakcje-vouchery-i-konkurs  

Przypomnijmy: Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności to działające przy ANSŁ mini centrum nauki, zrealizowane przy merytorycznym wsparciu Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. 

źródło: ANSŁ

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę