Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Przedszkole Niepubliczne Nutka – idealne dla Twojego Dziecka

Jako Fundacja DR OTIS od marca 2014 roku prowadzimy Przedszkole Niepubliczne Nutka, które znajduje się przy ul. Sybiraków 24. Obok grup integracyjnych, stworzyliśmy też grupy terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu i innymi niepełnosprawnościami. Jest to pierwsza poza oddziałami integracyjnymi, tego typu inicjatywa przedszkolna w Łomży, bazująca na indywidualnym podejściu do każdego malucha. Obecnie w Nutce znajdują się trzy grupy przedszkolne.

W Przedszkolu Niepublicznym „Nutka” znajdującym się przy ulicy Sybiraków 24 w Łomży, tętni życie. Budynek znajduje się w wolnostojącym, spełniającym wszelkie normy bezpieczeństwa i dostępności budynku w spokojnej, nowoczesnej części miasta. Przedszkole posiada własny plac zabaw pozwalający na regularny pobyt na świeżym powietrzu. Jasne, przestronne sale przedszkolne wyposażone są w profesjonalny sprzęt, w tym monitor interaktywny, magiczny dywan oraz kolorowe, bezpieczne zabawki i różnorodne pomoce dydaktyczne dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci.

Nauczyciele pracujący w „Nutce” stosują metody pedagogiczne indywidualnie dostosowane do każdego z nich. Wykorzystując różnorodne metody pracy, pozwalają dziecku rozwijać dotychczasowe umiejętności i sprawności oraz stosując odpowiednie bodźce przejść przez kolejne etapy rozwoju. Wykorzystują naturalną ekspresję ruchową dziecka, ciekawość świata i chęć poznawania nowych rzeczy. Wszechstronny rozwój jest bardzo ważny przede wszystkim w początkowym etapie życia dziecka.

Przedszkole współpracuje z agencjami artystycznymi i teatralnymi, co pozwala na regularne kontakty dzieci ze sztuką. Dzieci uczestniczą też w zajęciach sportowych, przyrodniczych, edukacyjnych prowadzonych przez zaproszonych gości tj. straży pożarnej, policji, służb medycznych, miejskiej biblioteki publicznej, pracowników młodzieżowego łomżyńskiego klubu sportowego, nadleśnictwa Łomża. Każdego roku odbywa się tu szereg  imprez okolicznościowych dla dzieci, np. spotkanie z Mikołajem, karnawałowy bal przebierańców, spotkanie wigilijne, bal z okazji dnia dziecka, oraz uroczystości dla rodziców przygotowywane przez dzieci – przedstawienia  jasełkowe, występy z okazji dnia mamy i taty.

W ramach opłaty za przedszkole obok typowych zajęć edukacyjnych i zabaw, dzieci mają rytmikę, edukację muzyczną, dogoterapię, zajęcia przyrodnicze, zajęcia ruchowe niwelujące wady postawy, oraz język angielski i francuski.

Warto dodać, że atutem Naszego przedszkola jest nie tylko bogata oferta ,doświadczeni specjaliści, czy przyjazna atmosfera, ale również bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się w optymalnych warunkach, miło i efektywnie spędzało czas w przedszkolu, zapisz je do Nutki. Spiesz się, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Wszelkich informacji dotyczących szczegółów zajęć, programów edukacyjnych i terapeutycznych, można uzyskać pod numerem telefonu 530 417 087 www.drotis.pl

Zdjęcia - źródło facebook

https://www.facebook.com/Przedszkole-Niepubliczne-Nutka-597570297089604

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę