Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zmarł instruktor ślusarstwa w ZSZ Antoni Włodkowski (+ 78)

Główne zdjęcie
Antoni Włodkowski

- Kolega Antoni Włodkowski był instruktorem Zasadniczej Szkoły Zawodowej na obróbce ręcznej, gdzie uczył podstawowych czynności ślusarskich, piłowania pilnikiem czy cięcia piłką do metalu - wspomina Zmarłego 5. marca wieloletniego Nauczyciela, Instruktora ZSZ, Zbigniew Mieczkowski, dawny kierownik warsztatów przy Krzywym Kole. - Był sumienny i nauczał pokolenia młodzieży.

Antoni Włodkowski (1944-2022) pochodził ze wsi Łoje Awissa. Kształcił się w Grajewie, gdzie podjął pierwszą pracę. Na początku lat 70. przeprowadził się z żoną do Łomży i zaczął pracować w Zasadniczej Szkole Zawodowej przy Krzywym Koło (teraz Szkoła Jańskiego), której dyrektorami byli kolejno: Franciszek Piaścik, Maria Włodkowska i Janusz Mieczkowski, kierujący Szkołą po jej przenosinach do siedziby przy ulicy Ciepłej (w pobliżu WSA). - Kolega Włodkowski był spokojny, koleżeński i niekonfliktowy - mówi o swoim Współpracowniku Zbigniew Mieczkowski, ówczesny przełożony (i prezes Zakładu Doskonalenia Zawodowego, prowadzącego Szkołę). - Był sumienny, bardzo punktualny, ładnie tłumaczył czynności zawodowe młodzieży, dlatego uczniowie Go lubili.

Dobrą opinię o Zmarłym Instruktorze ZSZ ma również dyrektor Szkoły Janusz Mieczkowski. - Pan Włodkowski szkolił także młodzież trudną wychowawczo - wspomina dyrektor. - Był opanowany i spokojny. Będziemy Go dobrze wspominać jako uczciwego człowieka i solidnego pracownika ZSZ.   

Wystawienie ciała śp. Antoniego Włodkowskiego w Epitafium przy ul. Przykoszarowej 7. marca w godz. 16. - 18. Msza w Epitafium we wtorek o godz. 14. Po mszy pochowanie na starym cmentarzu.

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę