Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Po tygodniu nauki ponad 5 razy więcej łomżyńskich uczniów na kwarantannie

O 245 uczniów więcej na kwarantannie i kolejnych 8 klas na nauczaniu zdalnym. Tak kończy się pierwszy tydzień nauki stacjonarnej łomżyńskich szkół po świątecznej przerwie.

Z opublikowanych przez Ratusz danych wynika, że w ciągu tygodnia nauki stacjonarnej ponad 5 razy zwiększyła się liczba uczniów na kwarantannie. O ile tydzień na kwarantannie zaczynało 58 uczniów to kończy już 303. Także na początku tygodnia tylko jedna grupa przedszkolna miała nauczanie zdalne, to na koniec tygodnia ma je już 9 klas. Najwięcej klas, a co za tym idzie i uczniów na kwarantannie przebywa ze Szkoły Podstawowej nr 9. W tej placówce 119 uczniów z 6 klas jest na nauczaniu zdalnym. W Szkole Podstawowej nr 7 jedna klasa z 19 uczniami przeszła na nauczanie zdalne. Także w Przedszkolu Publicznym nr 8 kolejna grupa ma zajęcia zdalnie. 

W sumie na koniec tygodnia 15 uczniów jest w izolacji domowej, a 303 przebywa na kwarantannie. Zdalnie nauczanie dotyczy 9 klas ze 138 uczniami. Osiem osób z personelu jednostek oświatowych przebywa w izolacji, a siedem na kwarantannie. 

Ostatniej doby w rejonie Łomży potwierdzono 16 przypadków zakażenia koronawirusem, 10 w mieście i 6 w powiecie. Zmarła jedna osoba. Jak wynika z opublikowanych danych, w ciągu ostatniego tygodnia potwierdzono testami 136 zakażeń koronawirusem: 91 w Łomży i 45 w powiecie. W tym czasie zmarło 6 chorych: 1 w mieście i 5 w powiecie łomżyńskim. 

W łomżyńskim szpitalu, w związku z Covid-19, hospitalizowanych jest 36 pacjentów, w tym 3 na Oddziale Intensywnej Terapii. 

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę