Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Sytuacja epidemiczna w szkołach po powrocie z nauczania zdalnego

Sytuacja w szkołach na dzień dzisiejszy wygląda dobrze. Wszystkie szkoły i klasy wróciły do nauki stacjonarnej po przerwie świątecznej i nauczaniu zdalnym.

Z informacji przekazanej przez Ratusz wynika, że wszystkie klasy z łomżyńskich szkół przystąpiły do nauki stacjonarnej po nauczaniu zdalnym. Są pojedyncze przypadki izolacji czy kwarantanny, ale sytuacja w szkolnictwie jest raczej dobra. Czworo uczniów w I LO przebywa w izolacji i tyle samo na kwarantannie. Ze społeczności „Mechaniaka” w izolacji przebywa jeden uczeń, a na kwarantannie dwóch. Z personelu w izolacji jest po jednej osobie z III LO i ZSTiO Nr 4.

Wśród szkół podstawowych po jednym uczniu w izolacji ma SP4 i SP10. Na kwarantannie przebywają uczniowie: SP1 – 1 osoba, SP4 – 1 osoba, SP9 – 2 osoby i SP10 – 2 osoby.

Najwięcej uczniów przebywa na kwarantannie wśród przedszkolaków. W Przedszkolu Publicznym nr 8 jedna grupa trzylatków w całości przebywa na zdalnym. W tej jednostce w izolacji jest jedno dziecko, a kwarantannie podlega 20. W izolacji przebywa także jedna osoba z personelu jednostki i dwie na kwarantannie. W Przedszkolu Publicznym nr 10 na kwarantannie jest 22 uczniów, i jedno dziecko w izolacji. W pozostałych przedszkolach są tylko pojedyncze przypadki. W Publicznym Przedszkolu nr 1 jedno dziecko jest w izolacji i jedno na kwarantannie. W Publicznym Przedszkolu nr 4 dwoje dzieci przebywa na kwarantannie. W Przedszkolu Publicznym nr 15 jeden uczeń przebywa na kwarantannie. 

W sumie, na dzień 11 stycznia 2022 roku, 58 uczniów podlega kwarantannie, a 10 izolacji. Wśród personelu troje przebywa na kwarantannie i troje w izolacji. Jedna grupa pracuje zdalnie. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę