Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Konkurs fotograficzny i recytatorski dla młodzieży

Wrażliwa młodzież na obraz i słowo, a mieszkająca w internatach, bursach oraz uczniowie klas ósmych, ma okazję do zaprezentowania swoich dokonań. Trzeba się śpieszyć.

Internat Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie zaprasza młodych ludzi mieszkających w bursach z opiekunami do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim i fotograficznym pt. „Podlaskie w moim sercu”. Konkurs skierowany jest do uczniów mieszkających w bursach całego województwa podlaskiego, ale dodatkowo organizatorzy zapraszają także uczniów klas ósmych z Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Do 18 lutego 2022 roku można nadsyłać zgłoszenia i prace fotograficzne. Przesłuchania konkursowe oraz wręczenie nagród w obu kategoriach odbędzie się  9 marca 2022 r.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: dla uczniów 8 klas szkół podstawowych i dla uczniów szkół średnich mieszkających w internatach i bursach. 

W części recytatorskiej, każdy uczestnik prezentuje wybrany przez siebie wiersz, fragment prozy, wspomnienia  bądź utwór własny  mówiący o ziemi podlaskiej lub jej okolicach. Szkoła czy bursa może zgłosić maksymalnie dwóch uczestników w tej części.

 

W załączeniu szczegółowe informacje oraz zgłoszenie do wypełnienia.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę