Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Łomotowski dyrektorem w Marianowie na kolejna kadencję

Główne zdjęcie
Sławomir Łomotowski

Sławomir Łomotowski, dotychczasowy dyrektor ZSCKR w Marianowie, wygrał drugi konkurs i został powołany na dyrektora Zespołu. Stanowisko objął na 5-letnia kadencję.

Sławomir Łomotowski po raz pierwszy stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie objął w 2016 roku. Na początku czerwca 2021 roku, po upływie kadencji, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosiło konkurs na nowego dyrektora, który dość nieoczekiwanie wygrał Sławomir Dębek, radny powiatu łomżyńskiego i nauczyciel w Szkole Podstawowej w Konarzycach. Przed końcem wakacji, także niespodziewanie, wybrany Sławomir Dębek złożył rezygnację. Aby nowy rok szkolny mógł się rozpocząć bez problemów, 31. sierpnia 2021 roku minister rolnictwa Grzegorz Puda powierzył Sławomirowi Łomotowskiemu stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora szkoły. Zapowiedziano jednocześnie drugi konkurs na to stanowisko.

Tym razem konkurs wygrał Sławomir Łomotowski i to on 1. października 2021 roku odebrał akt powołania na pięcioletnią kadencję. 

 

Nowy / stary dyrektor ZSCKR w Marianowie

Sławomir Dębek nowym dyrektorem ZSCKR w Marianowie

mm
nie, 03 października 2021 16:50
Data ostatniej edycji: pon, 04 października 2021 08:33:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę