Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Po feriach najmłodsi uczniowie wracają do szkół

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Po feriach zimowych uczniowie klas I - III wracają do szkół. Adam Niedzielski, minister zdrowa zapowiedział dziś powrót części dzieci do szkół i utrzymanie innych dotychczasowych obostrzeń.

Adam Niedzielski tłumaczył na konferencji prasowej, że „musimy ważyć z jednej strony ryzyko pandemiczne, a z drugiej koszty tego, że najmłodsze dzieci nie chodzą do szkoły. Szkody z nieprzebywania uczniów z klas 1-3 w grupie rówieśniczej, nie równoważą w naszej ocenie ryzyka pandemii" - podsumowywał.

Ministerstwo ważąc za i przeciw ogłosiło, że "od 18 stycznia zdecydowaliśmy się po pierwsze o utrzymaniu wszystkich dodatkowych obostrzeń oprócz uruchomienia nauczania stacjonarnego w klasach I-III w szkołach podstawowych" – poinformował na konferencji minister zdrowia.

Zwracał uwagę na postępującą III falę koronawirusa w państwach ościennych i na względnie stabilną sytuację epidemiczną w Polsce.

Minister edukacji deklarował za to, że wypracowano wytyczne do bezpiecznego prowadzenia nauczania. 

"Mam pełne przekonanie, że jesteśmy, najlepiej jak to możliwe, przygotowani do powrotu dzieci z klas 1-3 do szkół" - ogłosił minster edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Takie obostrzenia mają obowiązywać przynajmniej do końca stycznia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę