Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

ZSCKR w Marianowie ma nowy sprzęt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie kupiło koparko-ładowarkę firmy JCB 3CX, aby w ramach realizowanego projektu, ćwiczyć umiejętności i zdobyć uprawnienia młodzieży do obsługi sprzętu.

Sławomir Łomotowski, dyrektor Zespołu, informuje, że świeżo dostarczona koparko-ładowarka kosztowała 306 tys. zł brutto. Została zakupiona z projektu „Wykwalifikowany Specjalista z ZSCKR w Marianowie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Podlaskiego na lata 2014-2020. Zakupiona w ramach projektu maszyna pozwoli 30 uczniom zdobyć uprawnienia do obsługi koparki. Zdaniem władz szkoły ułatwi to zdobycie zatrudnienia lub umiejętności przydadzą się w gospodarstwie rolnym.
„Celem całego projektu jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji wśród minimum 140 uczniów i 23 nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie – czytamy w komunikacie - poprzez udział w zajęciach, kursach, szkoleniach zaplanowanych w ramach projektu, nabycie doświadczenia zawodowego przez uczniów , którzy  odbędą staże zawodowe u lokalnych przedsiębiorców oraz podniesienie jakości oferowanego przez ZSCKR wsparcia poprzez doposażenie szkoły w koparko-ładowarkę i wózek widłowy”. 

Dyrektor Łomotowski podkreśla, że po zakończeniu projektu zakupiony sprzęt zostanie w szkole i będzie służył uczniom. Doposażanie szkoły w najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania techniczne jest warunkiem rozwoju szkoły i zapewnienia młodzieży dobrego przygotowania do pracy w społeczeństwie. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę