Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Koronawirus kręci się na Bernatowicza

Główne zdjęcie
1LO przy ul. Bernatowicza

Wicedyrektor 1 LO Jolanta Szabuńko potwierdza, że dziś późnym popołudniem do dyrekcji dotarła informacja o koronawirusie w szkole. Wicedyrektor nie chce komentować, czy chodzi o ks. katechetę, o którym mówią uczniowie. Informuje, że obecnie trwają rozmowy między przedstawicielami urzędu miejskiego jako organu prowadzącego z dyrekcją 1 LO i stacją sanepidu.

Zależnie od przebiegu rozmów i oceny stanu zagrożenia epidemicznego, część klas może przejść na zdalne nauczanie albo nawet cała szkoła. 

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603) dyrektor szkoły ustalił dzień 29.09.2020 (wtorek) dodatkowym dniem wolnym od zajęć.

Podyktowane to zostało zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły - wyjaśnia dyrektor Jerzy Łuba w komunikacie rozesłanym do uczniów i rodziców - w związku zagrożeniem COVID - 19 na terenie szkoły.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę