Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Nowi dyrektorzy z III LO i SP 4

Katarzyna Życzkowska, dotychczasowa wicedyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, zastąpi na stanowisku dyrektora szkoły Grażynę Chodnicką. Prezydent Łomży podpisał dziś zarządzenia o powołaniu dyrektorów także w II LO i SP nr 4.

W przypadku Szkoły Podstawowej nr 4 nowym dyrektorem zostanie Marcin Piotrowski – nauczyciel W-F. Zastąpi na stanowisku dr Iwonę Borawską, która kierowała „czwórką” przez 15 lat.

W tym rok odbył się także konkurs na dyrektora II LO w Łomży. W tym wypadku wygrała go Jolanta Kossakowska, dotychczasowa dyrektor. 

„Nowi” dyrektorzy funkcje obejmą od 1 września 2020 roku i mają je pełnic przez kolejne 5 lat do 31 sierpnia 2025 r.  


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę