Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tak widzą najsłynniejszą łomżyniankę

W konkursie wzięło udział 314 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Na etap powiatowy wpłynęło 125 prac, a jury nagrodziło 39 najlepszych z nich. W SP nr 2 w Łomży odbył się finał X edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Hanka Bielicka w oczach dzieci.

Formuła konkursu polegała na stworzeniu pracy plastycznej zainspirowanej postacią sławnej łomżynianki. Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I – III, klasy IV – VI oraz klasy VII – VIII. Na uroczystość przybyli młodzi artyści z całego Powiatu Łomżyńskiego wraz z rodzicami, nauczycielami i opiekunami. Nagrody i dyplomy nagrodzonym uczniom oraz podziękowania ich opiekunom wręczała Jolanta Kowalewska dyrektor SP2 w Łomży.
- Z wielką przyjemnością gościliśmy uczniów przedszkoli i szkół podstawowych Powiatu Łomżyńskiego w murach naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom i wyróżnionym gratulujemy szczególnie gorąco. Cieszymy się bardzo, że z takim zaangażowaniem wzięli udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów! Nauczycielom i instruktorom życzymy sukcesów na polu edukacji artystycznej. Serdecznie dziękujemy naszym drogim sponsorom.
Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w 2020 roku – przekazują organizatorzy konkursu  – nauczyciele SP nr 2 w Łomży: Jadwiga Sosnowska, Bożena Danowska oraz Jacek Sokołowski.

Fot.: J. Sokołowski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę