Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Matura

Drodzy Absolwenci LO imienia Tadeusza Kościuszki w Łomży. W 102-letnim gmachu przy ul. Feliksa Bernatowicza uczyliśmy się w latach 1978 – 1982. Organizujemy po 35 latach II Zjazd Maturzystów '82 z naszego ambitnego i niezapomnianego rocznika. Spotkamy się 27. maja w Łomży, w sobotę, czyli dokładnie 10 lat i 1 dzień od I Zjazdu w 2007 r., kiedy bawiliśmy się w Hotelu Polonez (obecnie Gromada). Tym razem proponujemy:

14.30 Kwiaty i znicze na grobach Zmarłych Nauczycieli, Koleżanek i Kolegów
15.00 Msza św. w małym kościółku przy pl. Jana Pawła II (wtedy Sienkiewicza)
16.30 Aula I LO – spotkanie z Wychowawcami i Nauczycielami na wspominkach w serdecznym gronie przy herbatce, kawce i cieście
18.30 Uroczysty i syty obiad Maturzystek i Maturzystów w Restauracji Na Farnej
19.30 Recital piosenek z naszej młodości i dojrzałości w wykonaniu Magdy Sinoff
20.30 Zabawa przy przebojach z lat 70. i 80. Śpiewy, gadki i pląsy do białego.
Projekcja filmu z 25-lecia Andrzeja Niecieckiego, prezentacja zdjęć z młodości sprzed ok. 40 lat i telemost nad Polską i oceanem.

Zapraszamy serdecznie każdego z naszego rocznika i prosimy o przekazanie informacji dalej. Koszt spotkania 150 zł. Numer konta: 93 1240 1532 1111 0010 7292 98 42. Tytuł wpłaty: 35-lecie matury, Katarzyna Niewińska. Prosimy o wpisanie, kto wpłaca (nazwisko panieńskie w nawiasie) i klasy. Prosimy o szybkie wpłaty do 17. maja. Mamy nadzieję, że nikogo z klas czwartych A, B, C, D, E i F nie zabraknie. Będzie co wspominać!

Abyśmy mogli przygotować prezentację na II Zjazd, podzielcie się z nami wspomnieniami: mogą być króciutkie epizody, dialogi, anegdotki z udziałem Nauczycieli i Rodziców, mogą być i dłuższe formy pamiętnikarskie. Zeskanujcie zdjęcia i opiszcie je (miesiąc, rok, miejsce, osoby, sytuacja). Może macie „Głosy Ucznia”, listy miłosne, kartki z dziennika z tamtych lat...? Pomóżcie stworzyć coś, co przetrwa w pamięci naszej i naszych dzieci oraz wnuków... Adres mailowy: mide@go2.pl

Z szacunkiem i sympatią

Grupa Działania Matura '82
Anna Bućko
Beata Rumińska
Ewa Chełstowska
Katarzyna Niewińska
Katarzyna Skawińska
Andrzej Nieciecki
Krzysztof Karwowski
Mirosław R. Derewońko
Grażyna Olbryś
Hanna Kondracka
Hanna Żelechowska
Jacek Kozioł
Marek Lechowicz
Darek Cychol


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę