Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Notebook dla nauczyciela

- to nazwa programu, który ma umożliwić łatwiejszy zakup komputerów przenośnych przez nauczycieli. Warunkiem udziału w programie jest ukończenie kursu komputerowego oraz opracowanie programu lekcji z wykorzystaniem komputera.

Program adresowany jest do nauczycieli ze szkół podstawowych i gimnazjów (pracujących minimum 3 lata w zawodzie) z terenów małych miast i wsi, do 20 tysięcy mieszkańców.
Nauczyciele dokonują wyboru jednego z towarzystw kredytowych, uczestniczących w realizacji programu, które ich zdaniem przedstawia korzystniejszą ofertę: AIG Credit, Invest Kredyt. Po spełnieniu warunków formalnych, mogą otrzymać kredyt w wysokości do 4000 zł na zakup notebooka udzielany na rok i spłacany w maksymalnie 12 miesięcznych ratach.
Dofinansowanie kosztów zakupu komputera w ramach programu - w wysokości 800 zł na osobę - będzie polegało na dofinansowaniu jednej lub dwóch końcowych rat kredytowych.
Po otrzymaniu potwierdzenia zakwalifikowania do programu (promesy) i przedstawieniu stosownych dokumentów wymaganych i zaaprobowanych przez towarzystwa kredytowe, nauczyciel będzie mógł dokonać zakupu wybranego przez siebie komputera przenośnego.
Organizatorem kampanii w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności jest Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej.
Szczegółowe informacje oraz wniosek uczestnictwa w programie dostępne są na stronie internetowej realizatora programu Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej www.ofek.waw.pl.

Jacek Babiel
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę