Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Angielski w ferie za darmo

Od poniedziałku w szkołach ferie zimowe, a w szkole językowej Linguo darmowe lekcje angielskiego dla dzieci do 5 do 12 lat. W Łomży lekcje te prowadzone będą w drugim tygodniu ferii.

Darmowy angielski  w szkole językowej Linguo w wakacje to już niemal tradycja. Jednak ze względu na ogromne zainteresowanie, w roku 2016 nauczyciele z placówki przy ul. Piłsudskiego 95 zdecydowali o zorganizowaniu takiego kursu również w trakcie ferii zimowych.

Zajęcia w czasie ferii odbywać się będą w oddziałach szkoły w Łomży, Zambrowie oraz Ostrowi Mazowieckiej. Przewidziano aż 120 miejsc dla dzieci w 4 grupach wiekowych 5-6 lat, 7-8 lat, 9-10 oraz 11-12 lat.
Zajęcia z języka angielskiego w Łomży prowadzone będą w drugim tygodniu ferii.

Fakt, że zajęcia są darmowe, nie oznacza, że jakość kursu będzie niższa niż poziom, który Linguo oferuje na co dzień. Wykwalifikowani lektorzy, zajęcia również z native-speakerami, gry i zabawy językowe, nauka w małych grupach - to standard znany z poprzednich edycji akcji. Jednak tym razem to nie jedyna zachęta. Atrakcją z pewnością będą najnowsze narzędzia dydaktyczne, takie jak: specjalistyczne programy komputerowe i tablice multimedialne.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.linguo.com.pl, facebooku oraz w sekretariatach placówek.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę