Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nabór uzupełniający w PWSIiP

Główne zdjęcie
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór uzupełniający na rok akademicki 2016/2017. Maturzyści, którzy otrzymali świadectwa maturalne oraz Ci, którzy 23 sierpnia przystąpią do matur poprawkowych, wciąż mają szansę, by od października studiować w uczelni. Wolne miejsca są jeszcze na wszystkich 12 kierunkach, które oferuje „państwówka”.

W PWSIiP w Łomży studiować można: informatykę, automatykę i robotykę, technologię żywności i żywienie człowieka, administrację, zarządzanie, pielęgniarstwo, kosmetologię, dietetykę, fizjoterapię, wychowanie fizyczne, pracę socjalną i filologię. Uczelnia posiada jedną z najnowocześniejszych baz dydaktycznych w Polsce. Ponadto studenci mogą zamieszkać w nowoczesnym akademiku, który przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. PWSiiP to uczelnia państwowa, więc nauka na studiach stacjonarnych jest bezpłatna, a dodatkowo każdy student może korzystać z szerokiej gamy wsparcia finansowego – w tym stypendiów za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne, socjalne.

Aby stać się studentem niezbędne jest zarejestrowanie się za pośrednictwem Systemu Rekrutacji Elektronicznej (rekrutacja.pwsip.edu.pl). Rejestracji można dokonać we własnym zakresie lub skorzystać z przygotowanego stanowiska komputerowego na terenie uczelni. Po rejestracji należy dostarczyć do działu Kształcenia i Spraw Studenckich komplet niezbędnych dokumentów (www.pwsip.edu.pl/kandydaci/index.php/wymagane-dokumenty).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę