piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Nabór uzupełniający w PWSIiP

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór uzupełniający na rok akademicki 2016/2017. Maturzyści, którzy otrzymali świadectwa maturalne oraz Ci, którzy 23 sierpnia przystąpią do matur poprawkowych, wciąż mają szansę, by od października studiować w uczelni. Wolne miejsca są jeszcze na wszystkich 12 kierunkach, które oferuje „państwówka”.

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

W PWSIiP w Łomży studiować można: informatykę, automatykę i robotykę, technologię żywności i żywienie człowieka, administrację, zarządzanie, pielęgniarstwo, kosmetologię, dietetykę, fizjoterapię, wychowanie fizyczne, pracę socjalną i filologię. Uczelnia posiada jedną z najnowocześniejszych baz dydaktycznych w Polsce. Ponadto studenci mogą zamieszkać w nowoczesnym akademiku, który przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. PWSiiP to uczelnia państwowa, więc nauka na studiach stacjonarnych jest bezpłatna, a dodatkowo każdy student może korzystać z szerokiej gamy wsparcia finansowego – w tym stypendiów za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne, socjalne.

Aby stać się studentem niezbędne jest zarejestrowanie się za pośrednictwem Systemu Rekrutacji Elektronicznej (rekrutacja.pwsip.edu.pl). Rejestracji można dokonać we własnym zakresie lub skorzystać z przygotowanego stanowiska komputerowego na terenie uczelni. Po rejestracji należy dostarczyć do działu Kształcenia i Spraw Studenckich komplet niezbędnych dokumentów (www.pwsip.edu.pl/kandydaci/index.php/wymagane-dokumenty).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0