Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Nabór na finiszu

Ponad 220 wolnych miejsc jest jeszcze w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez miasto Łomża. We wtorek po południu dyrektorzy szkół ogłosili ilu wolnymi miejscami dysponują po potwierdzeniu przez uczniów „układanek” z elektronicznego naboru. Wolnych miejsc nie ma tylko w pierwszym i drugim liceum, w którzy od lat chętnych do nauki jest więcej niż miejsc, a w pozostałych można jeszcze wybierać. Uczniowie, którzy do szkół jeszcze się nie załapali na decyzje mają czas do czwartkowego południa.

22 wolne miejsca są np. w 3 LO przy ul. Senatorskiej. 28 miejsc w klasach pierwszych liceum działającego w ramach Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy Zielonej, 13 w pierwszej klasie liceum „Ekonomika”, oraz 8 ogólniaku „Mechaniaka”. 
Znacznie więcej wolnych miejsc jest w technikach – najwięcej w Wecie – ponad 70.  Około 60 miejsc dysponują jeszcze zawodówki w „Mechaniku” i na Zielonej.

Nabór prowadzą jeszcze także Akademickie Liceum Ogólnokształcące i Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna przy WSA w Łomży oraz Akademickie Państwowe Liceum Ogólnokształcące PWSIiP w Łomży, a także szkoły Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łomży.

Nabór uzupełniający w szkołach prowadzony jest do czwartku 10 lipca do godziny 12. Trzy godziny później dyrektorzy mają ogłosić ostateczne już listy przyjętych do szkoły ponadgimnazjalnej.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę