Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

tatry

"To wielka rzecz być znowu w drodze"

Fotografia o. Bogdana Augustyniaka

lipiec - sierpień 2002

Niespełna 20 lat temu "drogi" poprowadziły mnie w Tatry i zostałem im wierny do dziś. Tam właśnie w 1995 r. wędrując z pożyczonym Canonem T-70, w Dolinie Pięciu Stawów spotkałem Feliksa Zwierzchowskiega, Artystę i Fatografika, współzałażyciela biblioteki ZPAF, odznaczonego przez Prezydenta RP "za 50 lat pracy artystycznej". To on, wraz ze swoimi przyjaciółmi sprawił, że fotografia stała się moją drugą pasją. Pozwala utrwalić na dłużej to, co jest tak nieuchwytne - przestrzeń, krajabraz i jego zmiany, którym padlega "wraz z drogą"

Ta wystawa jest moim hołdem dla Ciebie Feliksie i Twojej przyjaźni, która rozpoczęła się w strugach deszczu w Dolinie Pięciu Stawów i dla wielkiej cierpliwości jako pedagoga, którą masz dla mnie, "młodszego a 40 lat brata w fotografii".

o Bogdan Augustyniak
tatry - fotogaleria

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę