Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Czartowisko 2004

wrzesień - październik 2004

Wystawa poplenerowa “Czartowisko” składa się z 74 prac z zakresu malarstwa, rysunku, rzeźby i ceramiki 21 autorów.

Plener odbył się w Rudce, a uczestniczyli w nim twórcy z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski. Jego organnizatorem było Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze “Stopka”.
Część powstałych podczas niego prac zasili zbiory Stowarzyszenia, które od lat gromadzi eksponaty o “czartowskiej” tematyce.

Wystawie towarzyszył konkurs o “Złotą Stopkę”. Jury pod przewodnictwem prof. Andrzeja Strumiłły przyznało ją Kazimierzowi Kalkowskiemu z Gdyni, zaś dwie “Srebrne Stopki” przypadły Olehowi Denysence ze Lwowa i Władymirowi Pipinowi z Orszy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę