Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

„Jacy jesteśmy teraz w Łomży prawdziwej?”

cz wt, 15 lutego 2011 06:52

- Łomża w obrazach fotograficznych konkursu jest piękna i brzydka, zaskakująca, zrywająca stereotyp widzenia, postrzegania. Jest po prostu prawdziwa, nie blichtrowa, nie lukrowana – mówi Teresa Adamowska członek czteroosobowego jury, które dokonało wyboru najlepszych zdjęć nadesłanych na konkurs fotograficzny organizowany przez 4lomza.pl. 41 autorów nadesłano w sumie 124 fotografie prezentujące „Łomżę prawdziwą”.

Setki spojrzeń na Łomżę...

Gz śr, 25 sierpnia 2010 18:14

124 fotografie przedstawiające „Łomżę prawdziwą” nadesłano na konkurs organizowany przez 4lomza.pl. Przyjmowanie prac, zgodnie z regulaminem, zakończyliśmy o północy 2 stycznia 2011roku, a ostatnie zgłoszenie dotarło punktualnie o 23:59. - To pierwsza edycja konkursu. Nas najbardziej zaskoczyła ilością nadesłanych zdjęć z ich różnorodnością – mówi Marek Maliszewski. - Komisja konkursowa zbierze się w najbliższy piątek i wskaże 30 nominowanych prac do nagrody głównej, na które później głosować będą mogli internauci.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę