Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

PSYCHO i Alfred Hitchcock w TLiA w Łomży

Co może być bardziej fascynujące, niż poznanie zamiarów mordercy? Sztuka oparta na motywach z filmu Alfreda Hitchcocka „Psycho” pozwala widzom wejrzeć w głąb duszy oprawcy. Wystawiony w czwartek w ramach „Walizki” spektakl prawie całkiem pozbawiony jest słów. Mieszanka teatralno-filmowa wywołuje jednak dreszcze, posługując się różnymi dźwiękami i motywami z filmu.

(...) dziwaczność i ordynarność elementów zmienia się w przerażające wizje i straszne obrazy koszmarów dorastającego chłopca, a zarazem przyszłego mordercy Normana Batesa... Nienormalne stosunki panujące w jego rodzinie powodują, że chłopiec czuje się jak w matni. Matka zakazuje mu jakichkolwiek kontaktów z kobietami, jednak pewnego razu późną nocą nieszczęsna dziewczyna przechodzi obok jego domu... rozpoczyna się koszmar...

Sztukę dla dorosłych niemieckiego teatru Dresdner Figurentheater z Drezna w reż. Jörg Bretschneider oglądała pełna sala.  Przerażające wizje mieszały się często ze śmiechem sali. Wszycy jesteśmy dużymi dziećmi i w dzień dziecka właśnie teatr zafundował nam tak interesującą, straszną i zabawną sztukę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę