Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

o. Bogdan Augustyniak

Urodził się w 1963 r. w Warszawie, i przez kilka lat mieszkał w Łomży.

Jest franciszkaninem i może właśnie dlatego tak bardzo fascynuje go przyroda. Dla św. Franciszka słońce i księżyc, woda i ogień, a nawet kamienie "to jego bracia i siostry". Niespełna 20 lat temu "drogi" poprowadziły go w Tatry i został im wierny do dziś. Tam właśnie w 1995 r. wędrując z pożyczonym Canonem T-70, w Dolinie Pięciu Stawów spotkał Feliksa Zwierzchowskiega, artystę i fotografika, współzałażyciela biblioteki ZPAF, odznaczonego przez Prezydenta RP "za 50 lat pracy artystycznej". To on, wraz ze swoimi przyjaciółmi sprawił, że fotografia stała się drugą pasją o. Bogdana. Pozwala utrwalić na dłużej to, co jest tak nieuchwytne - przestrzeń, krajabraz i jego zmiany, którym podlega "wraz z drogą". Zdjęcia prezentowane tu pochodzą z wystawa pt. TATRY, zaprezentowanej w lipcu i sierpniu 2002r. w łomżyńskiej "Galerii pod Arkadami". zobacz: fotogaleria o. B. Augustynika

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę