Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Błękitna Rapsodia - widowisko plenerowe

Czwórka niebieskich animatorów na szczudłach przedstawia wariacje lalkowe na temat bajki „O rybaku i złotej rybce”. Opowieść o zachłanności i materialiźmie współczesnego człowieka w zderzeniu z pięknem morza i jego mieszkańcami.

Na koniec aktorzy w strojach wybrali się na wycieczkę po Łomży. Ciekawe były reakcje sprzedawczyń i klientów, gdy nagle do sklepiku wchodzą dziwnie pomalowane postacie na szczudłach. Dzieci, które poszły ich śladem, miały sporo zabawy. 

Spektakl ten pokazał  Teatr Pinezka z Gdańska na Starym Ryneku w ramach imprez towarzyszących XIX Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WALIZKA.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę