Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wystawy malarstwa Agnieszki Arciszewskiej otwarta

We wtorkowy wieczór w Klubie Garnizonowym w Łomży odbył się wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Arciszewskiej. Ściany Galerii N przyozdobiło kilkanaście prac młodej łomżyńskiej artystki. Są to m.in.: abstrakcje i karykatury.

Agnieszka Arciszewska ur. 26.09.1978 r. w Łomży. W 1998 r. ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Łomży z dyplomem grafiki warsztatowej. Jest tegoroczną absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych. Dyplom w pracowni malarstwa prof. Stanisława Andrzejewskiego.
Interesuje się rysunkiem, rzeźbą, malarstwem oraz malarstwem ściennym.

Wystawę malarstwa Agnieszki Arciszewskiej w Galerii N w Łomży przy Al. Legionów 133 można oglądać do 10 stycznia 2005 roku.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę