Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Już jest - Biuletyn nr 42

Ukazał się kolejny już 42 numer Biuletynu Informacyjnego Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży. Bezpłatny kwartalnik wydawany jest niemal od samego początku istnienia w Łomży amazonek. Od kilku miesięcy jest on dostępny także w internecie na stronie: www.amazonki.4lomza.pl. W najnowszym numerze m.in.: dr Maria Górnaś pisze o możliwości leczenia rozsianego raka piersi i rozmowa z prof. dr hab. Alfredą Padzik-Graczyk, kierownikiem Pracowni Biochemii i Spektroskopii w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie o tym jak rozpoznać raka.

Jak podkreśla Anna Dąbrowska – redaktor naczelny Biuletynu - historia każdego wydania jest inna, ale łączy je wspólny cel – promocja zdrowia. Ta idea przyświeca amazonkom już od 11 lat. Właśnie tyle czasu minęło od powstania - w październiku 1993 roku – Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży. Zaraz po tym fakcie łomżyńskie amazonki rozpoczęły wydawanie własnego pisma – Biuletynu.

W najnowszym numerze:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę