Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Konkurs na dyrektora „dziesiątki”

Od blisko roku Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży nie ma dyrektora. W styczniu 2010 roku w wyniku tzw. „wojny o basen” ówczesny prezydent Łomży Jerzy Brzeziński odwołał wieloletnią dyrektorkę Hankę Gałązkę. Jeszcze wiosną ratusz ogłosił konkurs na nowego dyrektora, ale z nieznanych przyczyn konkurs został unieważniony, a kolejnego stare władze miasta już nie organizowały. Dopiero teraz, po wyborze nowego prezydenta, konkurs na wyłonienie dyrektora „dziesiątki” ponownie ogłoszono. Zainteresowani na złożenie oferty mają dwa tygodnie.

Odpowiednie zarządzenie i ogłoszenie o konkursie opublikowano dziś na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łomży. (zobacz)
Dodajmy, że od czasu odwołania dyrektor Gałązki obowiązki dyrektora „dziesiątki” prezydent Łomży czasowo powierzył jej zastępcy Leszkowi Sobocińskiemu, który po dwóch kolejnych przedłużeniach, pełni je do dziś.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę