Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Minął czas gorących w tym roku wakacji

Minął czas gorących w tym roku wakacji, czas odpoczynku, zabawy, rozleniwienia. Był potrzebny nam wszystkim po trudach pracy i życia codziennego. Tyle problemów trzeba było wcześniej rozwiązać, o tylu rzeczach pomyśleć... Dlatego odpoczynek był nam wszystkim bardzo potrzebny.

Po wakacyjnej przerwie nasze Stowarzyszenie powraca do sys¬tematycznej, codziennej działalności.
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane panie do naszego biura w godzinach 10-13. Właściwie powinnam napisać do naszego Klubu - bo tak najczęściej o nim myślimy. Można tu wpaść bez zaproszenia, wypić kawę, herbatę w miłej atmosferze, poczytać ciekawe publikacje, porozmawiać o swojej chorobie, swo¬im życiu z tymi, które mogą najlepiej zrozumieć nasz los, ponie¬waż same to już przeszły. Mogą służyć dobrą radą i wsparciem.
Zapraszamy na comiesięczne spotkania wszystkich naszych członkiń, zapraszamy również członków rodzin, sympatyków, przyjaciół, wszystkich, którzy chcą się włączyć w działalność na¬szego Stowarzyszenia. Spotkania odbywają się w pierwszy ponie¬działek miesiąca w sali konferencyjnej naszego szpitala o godz.17. Czekamy na nowe członkinie - zostaną z pewnością przyjęte ze zrozumieniem i sympatią. Razem możemy wiele zdziałać pomaga¬jąc osobom chorym i ucząc zdrowe.
Wszystkim naszym członkiniom przypominamy, że po waka¬cyjnej przerwie „pełną parą" ruszyła prowadzona przez nasze Stowarzyszenie rehabilitacja . Amazonki należące do nas mogą nieodpłatnie korzystać z masaży leczniczych i ćwiczeń usprawnia¬jących rękę po stronie operowanej. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek przez dwie godziny. Zapraszamy!
Już we wrześniu ukaże się kolejny numer naszego Biuletynu Informacyjnego. Będzie on,
tak  jak do te pory, rozdawany nieodpłatnie w szpitalu, w gabinetach terenie naszego miasta,
w wielu placówkach na terenie naszego miasta i nie tylko. W środku zdjęcia z ostatniego
koncertu z okazji Czerwcowych Dni Walki z Rakiem. Zobaczcie sami ile było radości i zabawy.
Bo o to przecież chodzi w naszej działalności - żeby nieść przede wszystkim nadzieję, ale również dużo uśmiechu i radości - mimo wszystko, mimo choroby, mimo trudnej walki każdego dnia, mimo tylu ciężkich chwil.
Pamiętaj, nie jesteś sama! Czekamy!
A wszystkich ludzi szczerego serca, którzy nas wspierają i i po¬magają nam działać dla dobra innych prosimy: Bądźcie z nami!


Barbara Porwoł

Helena Putkowska
śr, 27 października 2010 18:26
Data ostatniej edycji: pt, 10 grudnia 2010 10:57:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę