Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Stypendia dla zdolnych...

Ponad 70 uczniów łomżyńskich szkół będzie otrzymywało stypendia z ratusza. Przyznał je im prezydent Łomży „za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe” w minionym roku szkolnym. Najwyższe stypendium „naukowe” będzie wynosiło 180 zł, najniższe 80 zł – w zależności od tego do jakiej szkoły uczęszczali. Sportowcy - i z podstawówki i z liceum - dostaną po 110 zł. Stypendia z kasy miasta wypłacane będą przez 10 miesięcy.

Aby otrzymać stypendium naukowe uczeń musiał mieć co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania, być laureatem bądź finalistą wojewódzkiej, centralnej lub międzynarodowej olimpiady przedmiotowej, a także posiadać średnią ocen co najmniej 5,4 (w przypadku uczniów szkół podstawowych); 5,2 (w przypadku uczniów szkół gimnazjalnych) lub 5,0 (w przypadku uczniów szkół ponadgimnazjalnych).
Aby otrzymać stypendium sportowe należało również posiadać bardzo dobrą ocenę z zachowania, a także zdobyć medal na zawodach rangi ogólnopolskiej lub startować na zawodach międzynarodowych.
Lista uczniów którym prezydent przyznał stypendia dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej UM Łomża.

cz
pt, 01 października 2010 16:27
Data ostatniej edycji: pt, 01 października 2010 16:31:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę