Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Praca socjalna - nowy kierunek studiów w PWSIiP w Łomży

Główne zdjęcie
PWSIiP w Łomży

Potrzeba już tylko formalnej decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego po to, by Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży mogła uruchomić nowy, dziewiąty kierunek studiów – Praca Socjalna. Państwowa Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną opinię w sprawie nadania uprawnień do prowadzenia kształcenia na tym kierunku na poziomie studiów licencjackich.

Możliwość prowadzenia studiów na tym kierunku to duży sukces PWSIiP, bowiem jest to kierunek unikatowy – żadna z uczelni w województwie, tak publicznych jak i niepublicznych, nie ma go w swojej ofercie. Najbliższe uczelnie, gdzie można go studiować to Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytet Łódzki, Katolicki Uniwersytet Lubelski i UMCS w Lublinie i Uniwersytet Gdański.
- Władze uczelni nie wykluczają rozpoczęcia rekrutacji na kierunek Praca Socjalna jeszcze na zbliżający się rok akademicki – podaje Ewa Zawłocka z PWSIiP w Łomży. - Decyzja w tej sprawie zostanie podjęta po uzyskaniu uprawnień podpisanych przez panią minister prof. B. Kudrycką. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę