Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Konkurs na dyrektora „dziesiątki” uchylony

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej UM Łomża ukazało się dziś wczorajsze zarządzenie prezydenta miasta w sprawie uchylenia wcześniejszego zarządzenia w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 10 w Łomży.

Zarządzenie jest lakoniczne. Ma dwa punkty. Pierwszy stanowi o tym, że uchylone jest zarządzenie Nr 58/10 z dnia 8.04.2010 r. o konkursie, drugi, że wchodzi ono w życie z dniem podpisania.
Na razie nie wiadomo co było przyczyną uchylenia zarządzenia na podstawie którego w połowie kwietnia ogłoszono konkurs na dyrektora „dziesiątki”. Wiadomo natomiast, że wśród kandydatów zgłoszonych do konkursu była także Hanka Gałązka – odwołana w styczniu przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego, w wyniku tzw. „wojny o basen”, poprzednia dyrektor szkoły, która placówką kierowała od chwili jej powstania w 1988 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę