Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

LIST BISKUPA ŁOMZYŃSKIEGO

Łomża, dnia 10 października 2008 r. TADEUSZ BRONAKOWSKI Biskup Pomocniczy Łomżyński Drogie i Szanowne Panie! Umiłowani w Chrystusie Panu!

Z wdzięcznością i radością przyjąłem zaproszenie do wzięcia udziału w pięknym jubileuszu Stowarzyszenia Kobiet z problemem onkologicznym Niestety jednak, ze względu na zaplanowaną wcześniej pielgrzymkę do Łagiewnik, nie mogą w nim osobiście uczestniczyć. Pozwalam sobie żalem przesiać najserdeczniejsze życzenia i pozdrowienia.
Najserdeczniej dziękuję za Państwa wspaniałą posługę miłosierdzia w minionych lalach. Jest ona konkretną realizacją Chrystusowego przykazania miłości oraz drogą naśladowania miłosiernego Samarytanina z ewangelicznej przypowieści. Każdy z nas powołany jest bowiem do dzielenia ste z bliźnim miłosierdziem, które pochodzi od Boga. Zobowiązany jest do ofiarowania dam z własnego serca, dam bliskości, które dają potrzebującemu siłę, wiarę i nadzieję, tak niezbędne w walce z trudnościami.
Posługa Stowarzyszenia kobiet jest tym bardziej szlachetna, ze dotyczy obwił w naszym życiu najtrudniejszych i najboleśniejszych, chwil w których nikt nie powinien być sam, pozostawiony bez opieki i wsparcia. Dlatego jeszcze raz najserdeczniej dziękuje za wszystkie fermy aktywności, które podejmowane są w Stowarzyszeniu. Dziękuję wszystkim Paniom, które przez ten miniony czas ofiarowały tak wiele Stowarzyszeniu i innym kobietom.
Z głębi serca życzę również, aby w kolejnych latach Stowarzyszenie nieustannie się rozwijało, znajdując wielu przyjaciół i życzliwych osób. które będą je wspierać W statutowej działalności. Prosię Miłosiernego Boga, aby nieustannie zapalał w sercach kolejnych ludzi pragnienie do pomagania bliźnim i włączania się do prac Stowarzyszenia.
Zapewniam o modlitewnej pamięci w intencjach Stowarzyszenia oraz wszystkich Pań
z nim związanych podczas adoracji Chrystusa Miłosiernego w Sanktuarium w Łagiewnikach w czasie pielgrzymki dziękczynnej za owoce peregrynacji.
Z serca błogosławię.

Tadeusz  Bronakowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę