Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Życzenia

Nadszedł grudzień - ostatni miesiąc 2008 roku. Roku bardzo ważnego dla łomżyńskich Amazonek. Dwa miesiące temu obchodziłyśmy 15-lecie swego istnienia. Ta okrągła rocznica sprawiła nam wiele emocji. Tak bardzo chciałyśmy, aby wszystko poszło zgodnie z naszymi planami, aby wszystko się udało. Tak bardzo byłyśmy przejęte, tyle było radości i śmiechu.

A przede wszystkim tak wielu przyjaciół wokół nas.
Spojrzałyśmy wstecz i okazało się, że jest o czym mówić. W ciągu tych 15 lat systematycznie wydajemy Biuletyn Informacyjny i ulotki dotyczące profilaktyki chorób nowotworowych, wydałyśmy książkę ukazującą walkę z chorobą wielu z nas, prowadzimy wykłady w szkołach średnich, jedenaście razy organizowałyśmy Czerwcowe Dni Walki z Rakiem. Niedawno po raz czwarty odbył się Otwarty Dzień w Onkologii, który znów skupił ponad sto kobiet, a w styczniu czeka nas jeszcze Bal Przyjaciół Amazonek.
Tyle radości i nadziei na przyszłość...
A jak wspaniale będzie znów spotkać się przy wigilijnym stole: oprócz naszych koleżanek ze Stowarzyszenia - nasi kapłani, przyjaciele, osoby, które tyle lat nas wspierają, tyle bliskich nam serc. Nasza wspaniała, pełna życzliwości RODZINA Amazonek.
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia niech nam przyniosą radość, pokój, światło, które rozjaśni nasze życie.
Wśród bliskich dzielących się opłatkiem spędźmy najmilsze chwile, spotkania w kościele, kolędy śpiewane przy choince, przy szopce niech dodadzą nam radości i siły na następne miesiące.
Oby Nowy Rok przyniósł nam wszystkim jak najwięcej radości, oby spełniły się nasze marzenia. Niech przychodzące do nas Boże Dziecię da chorym - zdrowie i siłę, smutnym - radość,
a samotnym - pomoc i współczucie.
A najważniejsze - abyśmy razem, wspólnie działali dla dobra innych.
Bądźcie z nami!

Barbara Porwoł

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
oraz Szczęśliwego Nowego Roku
życzą  AMAZONKI 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę