Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
tekst sponsorowany

Uczelnia otwarta dla wszystkich.

Kolejny raz Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży otworzyła swoje bramy dla uczniów szkół średnich z Łomży i regionu. Organizatorzy zaproponowali odwiedzającym ciekawe wykłady i warsztaty, spotkania z wykładowcami, rozmowy ze studentami oraz zwiedzanie Uczelni. W czasie Dni Otwartych PWSIP odwiedziło kilkaset osób m. in. z Ostrołęki, Wysokiego Mazowieckiego i Ciechanowca oraz wielu łomżyńskich szkół.

Bardzo duże zaciekawienie wzbudziły pokazy robotów przygotowane przez Instytut Informatyki i Automatyki. W gabinecie Kosmetologii goście mogli skorzystać z zabiegów kosmetycznych. W przerwie między atrakcjami na gości czekały pyszne słodkości.
To nie pierwsza inicjatywa skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych jaką w tym roku podjęła jedyna w Łomży państwowa Uczelnia. Od 17 marca na PWSIP odbywają się niezwykle popularne, bezpłatne kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, matematyki i chemii. Z tej szansy korzysta blisko 300 uczniów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę