Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zespół Szkół Drzewnych będzie rozwiązany

Radni Łomży zdecydowali o rozwiązaniu z końcem roku Zespołu Szkół Drzewnych i powołaniu od 1 stycznia 2009 roku Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych z siedzibą w budynku dzisiejszego Publicznego Gimnazjum nr 3 przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Łomży. Tym samym władzom miasta udało się wreszcie rozwiązać ciągnącą się już od roku kwestię co zrobić z „Drzewną” aby wyprowadzić z zabytkowego budynku przy Alei Legionów 9 uczniów i nauczycieli szkoły. Prezydent miasta i większość radnych uznaje, że w ten sposób ratują „Drzewną”. Odmienne zdanie na ten temat mają uczniowie szkoły, ich rodzice i nauczyciele, dla których jest to ukryta likwidacja placówki.


Za przyjęciem uchwały o rozwiązaniu Zespołu Szkół Drzewnych głosowało 14 radnych, a za przyjęciem uchwały o powołaniu Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych 15 radnych. Przypomnijmy „Drzewna” musi opuścić swój dotychczasowy lokal, bo budynek ten prezydent Jerzy Brzeziński wymienił z wojewodą podlaskim go na prawo własności do 30 ha działek w mieście. Budynek po „Drzewnej” ma być przekazany pod nowa siedzibę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
cz
śr, 29 października 2008 13:14
Data ostatniej edycji: śr, 29 października 2008 13:18:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę