Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Szykują się podwyżki w przedszkolach

Niemal 8 złotych – tyle ma wynieść dzienna stawka na zakupy surowców żywnościowych zużytych do przyrządzania posiłków w łomżyńskich przedszkolach. Na najbliższą sesję Rady Miasta prezydent skierował projekt zmiany uchwały, proponując podniesienie dotychczasowej stawki niemal dwuipółkrotnie.


W tej chwili stawka dzienna żywieniowa, we wszystkich prowadzonych przez Miasto Łomża przedszkolach, wysokości 3,20 zł od dziecka. Tymczasem prawdopodobnie już niedługo się to zmieni. Zgodnie z projektem zmiany chwały „w sprawie opłat za świadczenia w prowadzonych przez Miasto Łomża przedszkolach”, którym radni Łomży mają zająć się już w najbliższą środę, kwotę 3,20 zł prezydent proponuje zastąpić wyrażeniem „nie większej niż 7,89 zł”. Oznacza to, że łomżanie posyłający swoje pociechy do przedszkoli, którzy dotychczas na ich wyżywienie płacili ok. 64 zł miesięcznie, już w marcu będą mogli dostać rachunki nawet o 100 zł wyższe.
Dodajmy, że opłata za wyżywienie nie jest jedyną jaką trzeba uiścić chcąc posyłać malca do łomżyńskiego przedszkola. Za 10-cio godzinny pobyt dziecka w przedszkolu opłata stała przy jednym dziecku wynosi 130 zł, a za 5-cio godzinny pobyt 60 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę