Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Najpiękniejsza z Ekonomika

Sześć uczennic Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży rywalizowało o tytuł Miss Ekonomika. Wybory najpiękniejszej dziewczyny w szkole, to już tradycja odbywających się tu Dni Kultury Uczniowskiej. W tym roku tytuł Miss Ekonomika i korona, a także tytuł Miss Foto, przypadły Joannie Kozłowskiej (nr 6) uczennicy klasy III TA.

Dziewczęta prezentowały się, i swoje wdzięki, w sukniach ślubnych, strojach wieczorowych, a także m.in. w ubraniu na dyskotekę, i w uniformach łomżyńskiej Straży Miejskiej.
 
Jury, które podziwiało i oceniało kobiece wdzięki uczennic, tytuł I Wice Miss Ekonomika  przyznało Sylwii Sokalskiej (nr 5) z kl. II TA, a tytuł II Wice Miss Ekonomika Marlenie Żukowskiej (nr 1) uczennicy kl. II PC. Marlena zdobyła również tytuł Miss Publiczności.

W rywalizacji o koronę uczestniczyły także: Samanta Santocka ( nr 2) kl. I A , Magda Kondracka (nr 3) kl. I A i Beata Łada (nr 4) kl. II C.  
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę