Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Po mundurkowe tylko do piątku

Do piątku 27 lipca rodzice uczniów łomżyńskich, przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów mogą składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników i mundurków – przypomina ratusz. Odpowiednie wnioski trzeba składać w szkołach, w których od września będą uczył się dzieci. W ramach rządowego programu można otrzymać 50 zł na mundurek i nawet 170 zł na podręczniki szkolne. Pomoc przysługuje dzieciom z rodzin, w których dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 351 zł.

Rodzice uczniów kwalifikujący się do takiej pomocy, do wniosku składanego w szkole w której od września będzie uczyło się dziecko, powinni dołączyć zaświadczenie o wysokości dochodów, lub w przypadku rodzina korzystających ze świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej zaświadczenie z MOPS.  
Pomoc w zakresie dofinansowania zakupu podręczników szkolnych przysługuje na dzieci rozpoczynające w roku szkolnym 2007/2008 roczne przygotowanie przedszkolne lub naukę w klasach I - III szkoły podstawowej. Dofinansowanie wynosi od 70 zł w przypadku przedszkolaków  do 170 zł dla uczniów klas III szkół podstawowych. W przypadku zakupu mundurka pomoc – 50 zł - przysługuje uczniom wszystkich klas szkół podstawowych i gimnazjów.
Wypłaty dofinansowania będzie dokonywał dyrektor szkoły. W przypadku zakupu podręczników potrzebne będzie przedłożenie dowodu zakupu książek, lub oświadczenia o cenie zakupionych podręczników.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę