piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Rekordy życiowe przed Mistrzostwami Polski LZS

mm pon, 31 maja 2021 13:46

- Mimo przenikliwego zimna, ustanowiono wiele rekordów życiowych - mówi trener Jan Kotowski z LKS Narew Kurpiewski Łomża. - W sobotę, 29. maja, zawodniczki i zawodnicy naszego klubu startowali na Mityngu Lekkoatletycznym w Białej Podlaskiej. W konkurencji trójskoku juniorek zawodniczki łomżyńskiej "Narwi", należące do ścisłej czołówki naszego kraju, skakały bardzo daleko: Zosia Nagórska pokonała odległość 11 m 97 cm, osiągając rekord życiowy; Martyna Szulc - 11 m 72 cm i Zuzanna Poteraj - 11 m 60 cm, co jest również rekordem życiowym Zuzi w trójskoku.

Łobodziński Mistrzem Polski

mm pon, 31 maja 2021 12:09

Piotr Łobodziński, zawodnik KS PREFBET-SONAROL, zdobył złoty medal Mistrzostw Polski PZLA podczas MP w biegach górskich na krótkim dystansie. W sobotę jako pierwszy, z czasem 25:26, przebiegł 5km trasę Biegu na Ślężę o przewyższeniu 530m. To kolejny tytuł Piotra na tej trasie. Siedem lat temu także zdobył złoty medal.

MJ CUP na kortach III LO

mm pon, 31 maja 2021 09:11

Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki z UKS Return Łomża zwycięzcami Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie MJ CUP zarówno w singlu jak i w grze deblowej (Anielka wspólnie z Laurą Białuchą, natomiast Bartek w parze z Arturem Modzelewskim).

Młodzi pływacy UKS Butterfly z medalami

mm pon, 31 maja 2021 08:48

16 medali w tym 8 złotych zdobyli młodzi pływacy łomżyńskiego klubu UKS Butterfly podczas weekendowych zawodów w Suwałkach. Wśród 12-letnich chłopców, najlepszym zawodnikiem imprezy został łomżyński pływak - Filip Rudczyk, zdobywca 3. złotych i 1. srebrnego medalu.

Iwona Lewandowska powołana na Puchar Europy

mm pt, 28 maja 2021 08:58

Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Iwona Lewandowska została powołana do reprezentacji na Puchar Europy w biegu na 10 000 metrów. Impreza odbędzie się w Birmingham (Wielka Brytania) 5 czerwca.

V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka

mm śr, 26 maja 2021 16:41

6 czerwca br., już po raz piąty, w Piątnicy odbędzie się Charytatywny Bieg z Butelką Mleka. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, współorganizatorem Gmina Piątnica, a Sponsorem Głównym – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica. Całkowity dochód z opłat wpisowych uczestników przekazany zostanie na cele charytatywne i wsparcie lokalnych stowarzyszeń.

KS PREFBET-SONAROL podsumował tydzień startów

mm pon, 24 maja 2021 19:49

Kolejni zawodnicy uzyskali minima na Mistrzostwa Polski, inni wygrywali biegi w zawodach po Polsce, i 12 medali zdobyli reprezentanci na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego – chwali się prezes Andrzej Korytkowski.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w szachach szybkich dzieci do 8 lat

mm pon, 24 maja 2021 13:08

Dobrze zaprezentowali się najmłodsi łomżyńscy szachiści w rozegranych w weekend Mistrzostwach Województwa Podlaskiego. W silnie obsadzonym turnieju Maja Szewczyk (ucz. SP 9 w Łomży) zajęła VII miejsce, a Wojtek Zabielski (ucz. SP 10 w Łomży) wygrał 4 razy i uplasował się na XX miejscu.

Waleczni skrzaci

mm pon, 24 maja 2021 08:38

Mimo dynamicznych zmian pogodowych, jakie w miniony weekend przeszły nad regionem, na kortach przy III LO w Łomży rozegrano Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie HEXABANK Cup.

Przegrana ŁKS-u w meczu przyjaźni

mm so, 22 maja 2021 22:47

ŁKS 1926 Łomża uległ na własnym stadionie 1:2 drużynie Orła Kolno. Mimo, że goście od 13 minuty grali w 10-tę, to udało im się strzelić 2 bramki i to kibice Orła cieszyli się po ostatnim gwizdku.

Reprezentant Ziemi Łomżyńskiej na Igrzyskach w Tokio

mm pt, 21 maja 2021 13:12

Karol Łebkowski, sędzia międzynarodowy w zapasach, po raz kolejny będzie reprezentował w gronie sędziów Polskę na, rozpoczynających się za dwa miesiące, Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Znalazł się w gronie 50 sędziów z całego świata, wyznaczonych do tak odpowiedzialnego zadania.

Biegają, skaczą i rzucają na stadionie jak Mistrzowie

mm cz, 20 maja 2021 21:40

Na stadionie w Łomży przeprowadzono Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U-18 oraz U-20 w Lekkiej Atletyce, czyli Memoriał imienia Tadeusza Susoła. Uczestniczyło 171 zawodniczek i zawodników, którzy łącznie tworzyli 270 osobo-startów. - Zawody Memoriału posiadają kategorię pierwszą, umożliwiając zdobywanie minimów wyników do Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie i Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych we Włocławku - mówi Jan Kotowski, organizator z Klubu LKS Narew Kurpiewski Łomża, którego wiceprezes Paweł Drożyner witał uczestników zawodów.

Aktywnie w Gminie Łomża

mm pon, 17 maja 2021 18:00

Czasem 34 min. 38 s Adam Szydlik z Łomży wygrał bieg Stacha Konwy na 10 km. W ramach Grand Prix Aktywna Piątka Gminy Łomża 151 biegaczy z m.in. Warszawy, Gdańska, Białegostoku czy Łomży rywalizowało na drogach i dróżkach Jednaczewa. Wśród kobiet z czasem 40 min. 33 s triumfowała Magdalena Parchowska z Gdańska.

Trzy minima osiągnięte

mm pon, 17 maja 2021 14:37

Beata Trzonkowska, Piotr Dąbrowski i Martyna Krawczyńska w czasie InterEuropol Memoriału Zdzisława Szelesta, uzyskali rezultaty dające awans na Mistrzostwa Polski.

Miting Solidarności

mm pt, 07 maja 2021 08:18

W okazji 3 Maja w Białymstoku rozegrano 31 Miting Solidarności. Z dobrej strony pokazali się łomżyńscy lekkoatleci z Klubu sportowego PREFBET-SONAROL.

ŁKS wygrywa ze Spartą

mm śr, 05 maja 2021 21:52

ŁKS 1926 Łomża pokonał Spartę Augustów w zaległym meczu 24 kolejki 4:1. Po ostatnim, przegranym meczu z Wissą Szczuczyn 0:2, takie odbicie było oczekiwane. Wissa to obecnie lider tabeli, a zespół z Augustowa to dół tabeli.

Medale na Mistrzostwach Polski

mm pon, 26 kwietnia 2021 07:42

Z medalami wrócili długodystansowcy KS PREFBET-SONAROL z Mistrzostw Polski w biegu na 10 000 m. Drużyna kobiet wywalczyła mistrzostwo Polski, a panowie przywieźli srebro.

ŁKS przegrywa z liderem

mm pon, 19 kwietnia 2021 08:12

ŁKS 1926 Łomża przegrał w Bielsku Podlaskim z tamtejszym Turem 0:1. Po 23 kolejkach drużyna z Łomży z dorobkiem 47 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Olimpijka w Klubie PREFBET-SONAROL

mm nie, 18 kwietnia 2021 09:22

Olimpijka, maratonka Iwona Bernardelli dołączyła do Klubu Sportowego PREFBET – SONAROL. Zawodniczka na na koncie 33 medale Mistrzostw Polski (w tym 10 złotych), uczestniczyła w Mistrzostwach Europy, Świata czy Pucharze Europy. Do niej należy aktualny rekord Polski w biegu na 20km – 1:07,19 (Paryż 2012). Jest także mistrzynią i rekordzistką Świata Wojsk.

Mistrz Polski Kamil Mieczkowski jest multimedalistą

mm pon, 12 kwietnia 2021 12:12

- Jestem szczęśliwy: zostałem Mistrzem Polski i multimedalistą Festiwalu Sportów Sylwetkowych IFBB NPC PRO Roberta Piotrkowicza - ucieszył się dosłownie dzień po dniu Kamil Mieczkowski, 37-letni kulturysta i kierowca kurier z Łomży. W sobotę został Mistrzem Polski w classic physique novice do 178 cm w kulturystyce, a w niedzielę zdobył srebrny medal w kategorii: seniorów i open masters. - W trzech konkurencjach stałem trzy razy na podium, ale statuetka za mistrzostwo Polski jest dla mnie najcenniejsza, mimo że nie ze złota, srebra i brązu ani innego szlachetnego kruszcu. Ta statuetka symbolizuje w moim życiu znacznie więcej: sukcesy okupione ciężką pracą, determinację, samodyscyplinę i wiarę w marzenia, które naprawdę mogłem spełniać, bo uparcie do nich dążyłem.

« · «« · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · »» · »