wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@

ŁKS przegrywa z liderem

ŁKS 1926 Łomża przegrał w Bielsku Podlaskim z tamtejszym Turem 0:1. Po 23 kolejkach drużyna z Łomży z dorobkiem 47 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli.

W niedzielnym meczu, mimo że od 18 minuty po czerwonej kartce zawodnika grał w osłabieniu, nie udało się pokonać lidera. Jedyną bramkę spotkania strzelili gospodarze w 60 minucie. Michał Sobieski, bramkarz ŁKS-u 1926, odszedł za daleko od bramki zostawiając kilka metrów. Dostrzegł to zawodnik Tura i z połowy boiska przeloobował go zdobywając jedynę bramkę w tym meczu.

ŁKS 1926 z 47 punktami zajmuje 4 miejsce, za Promieniem Mońki (49). Obie te drużyny mają o 1 mecz mniej rozegrany od drużyn prowadzących w tabeli czyli Tura Bielsk Podlaski (56) i Wissy Szczuczyn (54).