Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS przegrywa z liderem

ŁKS 1926 Łomża przegrał w Bielsku Podlaskim z tamtejszym Turem 0:1. Po 23 kolejkach drużyna z Łomży z dorobkiem 47 punktów zajmuje 4 miejsce w tabeli.

W niedzielnym meczu, mimo że od 18 minuty po czerwonej kartce zawodnika grał w osłabieniu, nie udało się pokonać lidera. Jedyną bramkę spotkania strzelili gospodarze w 60 minucie. Michał Sobieski, bramkarz ŁKS-u 1926, odszedł za daleko od bramki zostawiając kilka metrów. Dostrzegł to zawodnik Tura i z połowy boiska przeloobował go zdobywając jedynę bramkę w tym meczu.

 

ŁKS 1926 z 47 punktami zajmuje 4 miejsce, za Promieniem Mońki (49). Obie te drużyny mają o 1 mecz mniej rozegrany od drużyn prowadzących w tabeli czyli Tura Bielsk Podlaski (56) i Wissy Szczuczyn (54).

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę