Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Łobodziński Mistrzem Polski

Główne zdjęcie
Piotr Łobodziński

Piotr Łobodziński, zawodnik KS PREFBET-SONAROL, zdobył złoty medal Mistrzostw Polski PZLA podczas MP w biegach górskich na krótkim dystansie. W sobotę jako pierwszy, z czasem 25:26, przebiegł 5km trasę Biegu na Ślężę o przewyższeniu 530m. To kolejny tytuł Piotra na tej trasie. Siedem lat temu także zdobył złoty medal.

Tym razem warunki na trasie utrudniał rzęsisty deszcz, który był przyczyną wielu uślizgów na mokrych kamieniach. Jednak nie przeszkodziło to naszemu biegaczowi aby okrasić zwycięstwo nowym rekordem trasy.

- Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa i rekordu trasy poprawionego o 2 sekundy. Nie było to łatwe zadanie przy panujących warunkach atmosferycznych. Biegałem w startówkach ulicznych, więc walczyłem mocno o przyczepność na śliskich kamieniach. Czułem się bardzo dobrze. Jest to mój 6 medal MP w biegach górskich - mówił po starcie Łobodziński.

Medaliści:

1. Piotr Łobodziński - KS Prefbet-Sonarol -25:26

2. Marcin Kubica - KS Sprint Bielsko-Biała - 25:43

3. Dominik Tabor - Kraków Athletics Team – 26:11

 

Ewa Jagielska z Klubu PREFBET-SONAROL także w sobotę odniosła dwa zwycięstwa na dystansie 10 kilometrów. Najpierw zwyciężyła w X Biegu Cichociemnych, który został rozegrany na leśnych ścieżkach koło Klembowa, a następnie, po siedmiu godzinach, Ewa zawitała do Siemiatycz i tam wygrała X Siemiatycką Wieczorną Dychę. Bieg prowadził ulicami miasta, a Jagielska wygrała z czasem 37.13.

 

210723021652.jpg
Foto: Piotr Łobodziński
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę