Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Trzy minima osiągnięte

Beata Trzonkowska, Piotr Dąbrowski i Martyna Krawczyńska w czasie InterEuropol Memoriału Zdzisława Szelesta, uzyskali rezultaty dające awans na Mistrzostwa Polski.

Podczas zawodów odbywających się w Warszawie zawodnicy KS PREFBET-SONAROL uzyskali trzy rezultaty dające awans na Mistrzostwa Polski. Beata Trzonkowska dzięki rzutowi dyskiem na odległość 48,98 metrów zajęła drugą lokatę. Piotr Dąbrowski w swojej serii zajął drugie miejsce z wynikiem 49.52 sek., a Martyna Krawczyńska biegnąc z w większości ze starszymi rywalkami uzyskała 2:14,47 i 8 miejsce. Wszystkie w/w wyniki są minimami na Mistrzostwa Polski. 

- Dobry występ zanotował też Paweł Dąbrowski, któremu na 100 metrów zabrakło tylko jednej setnej sekundy do rekordu życiowego ( czas 11.22) – zauważa Andrzej Korytkowski.

Podczas Memoriału Edwarda Szklarczyka w Suchej Beskidzkiej, Sandra Michalak wywalczyła drugie miejsce w gronie 17-tu biegaczek na dystansie 800 metrów z dobrym wynikiem 2:08,07.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę