Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Iwona Lewandowska powołana na Puchar Europy

Główne zdjęcie
Iwona Lewandowska (Bernardelli)

Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Iwona Lewandowska została powołana do reprezentacji na Puchar Europy w biegu na 10 000 metrów. Impreza odbędzie się w Birmingham (Wielka Brytania) 5 czerwca.

Zawodniczka trenera Marka Jakubowskiego zaliczyła bardzo dobry występ na Mistrzostwach Polski w Goleniowie, gdzie wywalczyła czwartą lokatę. To zdecydowało o powołaniu do reprezentacji na wyjazd do Anglii. Razem z Iwoną Lewandowską (Bernardelli) pobiegną: Anna Bańkowska, Angelika Mach, Izabela Paszkiewicz i Renata Pliś. Zawodniczka KS PREFBET-SONAROL zakończyła już zgrupowanie sportowe w Szklarskiej Porębie i teraz będzie szykować się do tego prestiżowego występu.

Biegaczka, wraz z dwójką innych zawodników łomżyńskiego klubu, wzięła udział w Memoriale Wiesława Kiryka w Oleśnicy. Iwona w biegu na 5000 metrów zajęła w piątą lokatę z czasem 16:57,98. Sandra Michalak na dystansie 1500 metrów przybiegła na siódmym miejscu, a najlepiej z naszych zawodników spisał się Rafał Pogorzelski wywalczając, na dystansie 2000 metrów z przeszkodami, trzecią lokatę.

 

Foto: Iwona Lewandowska (Bernardelli)
Foto: Iwona Lewandowska (Bernardelli)
Foto: Sandra Michalak
Foto: Rafał Pogorzelski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę