Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Medale na Mistrzostwach Polski

Z medalami wrócili długodystansowcy KS PREFBET-SONAROL z Mistrzostw Polski w biegu na 10 000 m. Drużyna kobiet wywalczyła mistrzostwo Polski, a panowie przywieźli srebro.

W miniony weekend, na stadionie w Goleniowie, w trudnych warunkach pogodowych, odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w biegu na 10 000 metrów. Mimo chłodu oraz przenikliwego i mocnego wiatru dobrze zaprezentowały się drużyny z Łomży.

Tytuł mistrzowski wywalczyły zawodniczki KS PREFBET-SONAROL wyprzedzając o ponad 1 minutę i 40 sekund WMLKS POMORZE STARGARD, natomiast panowie przegrali tytuł mistrzowski z RLTL OPTIMA RADOM o zaledwie 7 sekund co w przeliczeniu na całą drużynę jest różnicą niewielką, natomiast nasza przewaga nad trzecią drużyną AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA wyniosła już 1 minutę i 33 sekundy. Role się odwróciły, ponieważ w poprzednich 4 latach, to panie wracały ze srebrnymi medalami, a panowie przywozili tytuł Mistrza Polski.

Bardzo blisko medalu indywidualnego była Iwona Bernardelli (33:27,41), która niedawno dołączyła do Klubu z Łomży. Zawodniczka zajęła czwartą lokatę, a brązowy medal straciła na 20 metrów przed metą.

Nasza olimpijka w ciągu 6-ciu dni dwukrotnie zajęła …..czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski (wcześniej w maratonie). Miejsca w czołowej 10-tce zajęli z rekordami życiowymi: 9-ty Rafał Pogorzelski (31:07,13) w biegu młodzieżowców oraz 10-ty Przemysław Dąbrowski (30:19,25) w biegu seniorów. W zawodach w 6-ciu biegach wzięło udział 41 kobiet i 100 mężczyzn.

 

Wyniki zawodników KS PREFBET-SONAROL:

Iwona Bernardelli 33:27,41

Sandra Michalak-35:07,56 (rek. życ.)

Anna Szyszka-36:59,03

Monika Bytner-Kwiatkowska-40:40,13

Przemysław Dąbrowski-30:19,25 (rek. życ.)

Piotr Łobodziński-30:36.00 (rek. życ.)

Jakub Nowak-30:50,85

Rafał Pogorzelski-31:07,13 (rek. życ.)

Mateusz Niemczyk-31:21,93

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę