Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

MJ CUP na kortach III LO

Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki z UKS Return Łomża zwycięzcami Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie MJ CUP zarówno w singlu jak i w grze deblowej (Anielka wspólnie z Laurą Białuchą, natomiast Bartek w parze z Arturem Modzelewskim).

W miniony weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrane zostały Mistrzostwa Podlasia Młodzików w Tenisie MJ CUP (tenisiści do lat 14). Nad prawidłowym przebiegiem imprezy sportowej czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Pan Janusz Sewastianow. W finale turnieju Aniela Galińska pokonała Klaudię Kempisty (UKS Sokół-Asy Białystok) 6/2 6/3, natomiast Bartek Biedrzycki ograł Dawida Karwowskiego (UKS Sokół-Asy Białystok) 6/2 6/3. Do półfinału turnieju zakwalifikowali się Laura Białucha i Maja Iwanowska (UKS Sokół-Asy Białystok) oraz Olek Kaczyński i Artur Modzelewski.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom MJ CUP, a Państwu Annie i Tomaszowi Męczkowskim dziękujemy za współpracę.

 

210723021652.jpg
Foto:
Foto:
Foto: Tomasz Męczkowski Prezes Zarządu MJ Jedwabne i Katarzyna Życzkowska Dyrektor III LO
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę