Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

III Miejsce w Zambrowie

Inga Kolaska cz, 02 kwietnia 2015 15:36

Dnia 21 marca wychowankowie wzięli udział w zawodach piłki halowej chłopców. Organizatorem zawodów było Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie.

FERIE ZIMOWE 2015, czy muszą być nudne?

Inga Kolaska cz, 12 lutego 2015 14:04

Podczas ferii zimowych w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nie zabrakło atrakcji. Śniegu wprawdzie było niewiele, ale zabawa jak już trochę go popadało była przednia.

Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski odwiedził podopiecznych placówki

Inga Kolaska śr, 11 lutego 2015 14:38

Z wizytą duszpasterską do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży 29 stycznia 2015 roku przybył ks. Biskup Tadeusz Bronakowski, ks. biskup modlił się, sprawdzał zeszyty z religii oraz rozmawiał z dziećmi o ich problemach. Zaproszony gość dzielił się również swoimi doświadczeniami pedagogicznymi z wychowawcami dodając im otuchy.

Dobry pomysł

Inga Kolaska wt, 10 lutego 2015 12:54

Łomżyńska Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza została laureatem ogólnopolskiego konkursu Banku BZ WBK pod hasłem „Tu mieszkam, tu zmieniam”. - Nagrodą za inicjatywę i przygotowany projekt boiska do piłki nożnej i piłki siatkowej jest grant na pięć tysięcy złotych – mówi Sylwester Chrapowicz, socjolog i pedagog z placówki w Łomży, gdzie znajduje dom i opiekę ponad 20 dzieci. - Kiedy dowiedziałem się o tym przed sylwestrem, nie dowierzałem, ale to był fakt. Gala wręczenia czeków i dyplomów autorom zwycięskich prac odbyła się w czwartek, 14. stycznia, w Warszawie.

X Noworoczny Obiad z Gwiazdami oraz zwiedzanie Belwederu

Inga Kolaska wt, 13 stycznia 2015 15:25

Dnia 10.01.2015 r. odbyła się nasza grupowa wycieczka do Warszawy. Celem naszej podróży był udział w X Noworocznym Obiedzie z Gwiazdami. Droga do stolicy nie trwała zbyt długo. Powodem tego było nasze ogromne zniecierpliwienie i chęć przeżycia wielkiej przygody jaką było spotkanie z gwiazdami i ludźmi z show biznesu. Cała impreza miała miejsce w amerykańskiej restauracji Jeff’s w Warszawie.

Życzenia

Inga Kolaska śr, 24 grudnia 2014 11:45

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć gorące życzenia zdrowia, pogody ducha, spędzenia tych dni w atmosferze ciepła i radości wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2015. Życzą Wychowankowie oraz Kadra Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

Inga Kolaska śr, 24 grudnia 2014 11:29

Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Mazurczyk wraz z mężem za wspaniały prezent pod choinkę.

Spotkanie opłatkowe w Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej

Inga Kolaska cz, 18 grudnia 2014 12:16

Atmosfera w wigilię Bożego Narodzenia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży każdego roku jest wyjątkowa. Spotkanie opłatkowe zaczęło się punktualnie o godz. 15.00 16 grudnia 2014 . Jak co roku wychowankowie z dużym zaangażowaniem, wzruszeniem przedstawili dla zaproszonych gości „Jasełka Wigilijne” przygotowane pod opieką Pani Beaty Antoniuk - aktorki z Teatru Lalki i aktora w Łomży.

Sukces wychowanków placówki opiekuńczo- wychowawczej

Inga Kolaska pon, 24 listopada 2014 13:54

Z udziałem 15 zawodników z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych rozegrany został XII Turniej Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego. Zawody organizowane przez „Jedynkę”- Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Białymstoku odbyły się w kategoriach: - dziewcząt - chłopców młodszych do 14 lat - chłopców starszych powyżej 14 lat oraz kategorii drużynowej.

"Akcja przybory szkolne"

Inga Kolaska pt, 24 października 2014 11:56

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Łomży składa serdeczne podziękowania firmie Epicenter sp. z o.o. za zebrane podczas akcji charytatywnej przybory szkolne, przekazane podopiecznym naszej placówki.

Pierwsze Mistrzostwa w piłce nożnej w Białowieży

Inga Kolaska pt, 10 października 2014 11:45

W dniu 4 października pierwszy raz w Placówce w Białowieży odbyły się Mistrzostwa Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Nożnej. W mistrzostwach wzięło udział pięć drużyn. Mimo porannych przymrozków pogoda dopisała. Mecze przebiegały w zaciętej sportowej rywalizacji.

Gość z Brazylii

Inga Kolaska śr, 30 lipca 2014 11:41

W dniach: 13 - 18.07.2014 r. młodzież przebywają w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży odwiedził student z Brazylii - Lukas, reprezentujący AIESEC - największą na świecie organizację studencką, której podstawowym celem jest odkrywanie i rozwój potencjału wśród młodzieży. Dzięki Lukasowi wychowankowie placówki dowiedzieli się bardzo dużo o Brazylii. Student przygotował bardzo ciekawe prezentacje, które każdego dnia pobytu zaznajamiały wychowanków placówki z nowymi informacjami na temat jego rodzinnego kraju. Młodzież miała możliwość „podszlifowania” języka angielskiego, gdyż Lukas porozumiewał się ze wszystkimi wyłącznie w tym języku.

V Turniej Strzelecki w Łomży

Inga Kolaska wt, 01 lipca 2014 11:01

Mimo niesprzyjających prognoz meteorologów dość słoneczna pogoda towarzyszyła V Turniejowi Strzeleckiemu o Puchar Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Turniej został zorganizowany w poniedziałkowy dzień -23 czerwca br. na obiektach strzelnicy sportowej FORTY w Piątnicy. Swoją obecnością zaszczycili nas ks. biskup Tadeusz Bronakowski, ks. kanonik Andrzej Godlewski, dyrektor PCPR Edward Jarota. Dziękujemy bardzo Panu Marcinowi Trojanowskiemu "LOGO", Panu Józefowi Kosiorek "FARGOTEX" za ufundowanie pucharów, medali i gadżetów. Honorowy Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomża.

Zmagania z piłką - Bursa Szkolna nr 3

Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 14:35

Nie umiemy przepuścić okazji do dobrej zabawy zwłaszcza gdy chodzi o zajęcia sportowe. I tak wyczekiwany, bo z dużym wyprzedzeniem otrzymaliśmy zaproszenie, Turniej piłki nożnej w Bursie Szkolnej nr 3 rozpoczął się.

Turniej tenisa stołowego w Stawiskach

Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 11:09

27 maja wzięliśmy udział w Turnieju tenisa stołowego w zaprzyjaźnionym Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach.

Wycieczka Galindia i Kadzidłowo

Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 10:49

Turniej siatkarski - Białowieża

Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 10:21

Dnia 18 maja 2013r odbył się IV Turniej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego w Białowieży.

Mistrzostwa sportowe w piłce nożnej

Inga Kolaska pon, 31 marca 2014 13:01

Drużyny z Ośrodków Opiekuńczo-Wychowawczych z województwa podlaskiego rywalizowały w ramach halowego turnieju piłki nożnej. W Zambrowie rozegrane zostały X Wojewódzkie Mistrzostwa w Halowej Piłce Ośrodków Opiekuńczo-Wychowawczych.

MARATON PŁYWACKI

Inga Kolaska pon, 31 marca 2014 12:28

22-23 marca (sobota i niedziela) 2014 roku odbył się pierwszy 24-godzinny maraton pływacki zorganizowany przez MOSiR na Pływalni Miejskej nr 2 w Łomży. W maratonie wzięli też udział wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

"Niezła jazda... na nartach"

Inga Kolaska cz, 06 lutego 2014 14:54

Dnia 06.02.2014r. pięciu wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży wraz z opiekunem uczestniczyło w zajęciach sportowych na stacji Narciarskiej Rybno. W związku z tym, że niektórzy mieli pierwszy raz do czynienia z nartami, chętnie skorzystali z fachowych rad instruktora Pana Sławomira Ptaszyńskiego.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę