Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

III Miejsce w Zambrowie

Foto: III Miejsce w Zambrowie
Inga Kolaska cz, 02 kwietnia 2015 15:36

Dnia 21 marca wychowankowie wzięli udział w zawodach piłki halowej chłopców. Organizatorem zawodów było Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie.

FERIE ZIMOWE 2015, czy muszą być nudne?

Foto: FERIE ZIMOWE 2015, czy muszą być nudne?
Inga Kolaska cz, 12 lutego 2015 14:04

Podczas ferii zimowych w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nie zabrakło atrakcji. Śniegu wprawdzie było niewiele, ale zabawa jak już trochę go popadało była przednia.

Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski odwiedził podopiecznych placówki

Foto: Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski odwiedził podopi...
Inga Kolaska śr, 11 lutego 2015 14:38

Z wizytą duszpasterską do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży 29 stycznia 2015 roku przybył ks. Biskup Tadeusz Bronakowski, ks. biskup modlił się, sprawdzał zeszyty z religii oraz rozmawiał z dziećmi o ich problemach. Zaproszony gość dzielił się również swoimi doświadczeniami pedagogicznymi z wychowawcami dodając im otuchy.

Dobry pomysł

Foto: Dobry pomysł
Inga Kolaska wt, 10 lutego 2015 12:54

Łomżyńska Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza została laureatem ogólnopolskiego konkursu Banku BZ WBK pod hasłem „Tu mieszkam, tu zmieniam”. - Nagrodą za inicjatywę i przygotowany projekt boiska do piłki nożnej i piłki siatkowej jest grant na pięć tysięcy złotych – mówi Sylwester Chrapowicz, socjolog i pedagog z placówki w Łomży, gdzie znajduje dom i opiekę ponad 20 dzieci. - Kiedy dowiedziałem się o tym przed sylwestrem, nie dowierzałem, ale to był fakt. Gala wręczenia czeków i dyplomów autorom zwycięskich prac odbyła się w czwartek, 14. stycznia, w Warszawie.

X Noworoczny Obiad z Gwiazdami oraz zwiedzanie Belwederu

Foto: X Noworoczny Obiad  z Gwiazdami oraz zwiedzanie...
Inga Kolaska wt, 13 stycznia 2015 15:25

Dnia 10.01.2015 r. odbyła się nasza grupowa wycieczka do Warszawy. Celem naszej podróży był udział w X Noworocznym Obiedzie z Gwiazdami. Droga do stolicy nie trwała zbyt długo. Powodem tego było nasze ogromne zniecierpliwienie i chęć przeżycia wielkiej przygody jaką było spotkanie z gwiazdami i ludźmi z show biznesu. Cała impreza miała miejsce w amerykańskiej restauracji Jeff’s w Warszawie.

Życzenia

Inga Kolaska śr, 24 grudnia 2014 11:45

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć gorące życzenia zdrowia, pogody ducha, spędzenia tych dni w atmosferze ciepła i radości wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2015. Życzą Wychowankowie oraz Kadra Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

Foto: SERDECZNE PODZIĘKOWANIA
Inga Kolaska śr, 24 grudnia 2014 11:29

Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Mazurczyk wraz z mężem za wspaniały prezent pod choinkę.

Spotkanie opłatkowe w Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej

Foto: Spotkanie opłatkowe w Placówce Opiekuńczo- Wych...
Inga Kolaska cz, 18 grudnia 2014 12:16

Atmosfera w wigilię Bożego Narodzenia w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży każdego roku jest wyjątkowa. Spotkanie opłatkowe zaczęło się punktualnie o godz. 15.00 16 grudnia 2014 . Jak co roku wychowankowie z dużym zaangażowaniem, wzruszeniem przedstawili dla zaproszonych gości „Jasełka Wigilijne” przygotowane pod opieką Pani Beaty Antoniuk - aktorki z Teatru Lalki i aktora w Łomży.

Sukces wychowanków placówki opiekuńczo- wychowawczej

Foto: Sukces wychowanków placówki opiekuńczo- wychowa...
Inga Kolaska pon, 24 listopada 2014 13:54

Z udziałem 15 zawodników z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych rozegrany został XII Turniej Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego. Zawody organizowane przez „Jedynkę”- Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Białymstoku odbyły się w kategoriach: - dziewcząt - chłopców młodszych do 14 lat - chłopców starszych powyżej 14 lat oraz kategorii drużynowej.

"Akcja przybory szkolne"

Foto: "Akcja przybory szkolne"
Inga Kolaska pt, 24 października 2014 11:56

Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Łomży składa serdeczne podziękowania firmie Epicenter sp. z o.o. za zebrane podczas akcji charytatywnej przybory szkolne, przekazane podopiecznym naszej placówki.

Pierwsze Mistrzostwa w piłce nożnej w Białowieży

Foto: Pierwsze Mistrzostwa w piłce nożnej w Białowieży
Inga Kolaska pt, 10 października 2014 11:45

W dniu 4 października pierwszy raz w Placówce w Białowieży odbyły się Mistrzostwa Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Piłce Nożnej. W mistrzostwach wzięło udział pięć drużyn. Mimo porannych przymrozków pogoda dopisała. Mecze przebiegały w zaciętej sportowej rywalizacji.

Gość z Brazylii

Foto: Gość z Brazylii
Inga Kolaska śr, 30 lipca 2014 11:41

W dniach: 13 - 18.07.2014 r. młodzież przebywają w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Łomży odwiedził student z Brazylii - Lukas, reprezentujący AIESEC - największą na świecie organizację studencką, której podstawowym celem jest odkrywanie i rozwój potencjału wśród młodzieży. Dzięki Lukasowi wychowankowie placówki dowiedzieli się bardzo dużo o Brazylii. Student przygotował bardzo ciekawe prezentacje, które każdego dnia pobytu zaznajamiały wychowanków placówki z nowymi informacjami na temat jego rodzinnego kraju. Młodzież miała możliwość „podszlifowania” języka angielskiego, gdyż Lukas porozumiewał się ze wszystkimi wyłącznie w tym języku.

V Turniej Strzelecki w Łomży

Foto: V Turniej Strzelecki w Łomży
Inga Kolaska wt, 01 lipca 2014 11:01

Mimo niesprzyjających prognoz meteorologów dość słoneczna pogoda towarzyszyła V Turniejowi Strzeleckiemu o Puchar Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Turniej został zorganizowany w poniedziałkowy dzień -23 czerwca br. na obiektach strzelnicy sportowej FORTY w Piątnicy. Swoją obecnością zaszczycili nas ks. biskup Tadeusz Bronakowski, ks. kanonik Andrzej Godlewski, dyrektor PCPR Edward Jarota. Dziękujemy bardzo Panu Marcinowi Trojanowskiemu "LOGO", Panu Józefowi Kosiorek "FARGOTEX" za ufundowanie pucharów, medali i gadżetów. Honorowy Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Łomża.

Zmagania z piłką - Bursa Szkolna nr 3

Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 14:35

Nie umiemy przepuścić okazji do dobrej zabawy zwłaszcza gdy chodzi o zajęcia sportowe. I tak wyczekiwany, bo z dużym wyprzedzeniem otrzymaliśmy zaproszenie, Turniej piłki nożnej w Bursie Szkolnej nr 3 rozpoczął się.

Turniej tenisa stołowego w Stawiskach

Foto: Turniej tenisa stołowego w Stawiskach
Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 11:09

27 maja wzięliśmy udział w Turnieju tenisa stołowego w zaprzyjaźnionym Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach.

Wycieczka Galindia i Kadzidłowo

Foto: Wycieczka Galindia i Kadzidłowo
Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 10:49

Turniej siatkarski - Białowieża

Foto: Turniej siatkarski - Białowieża
Inga Kolaska pt, 06 czerwca 2014 10:21

Dnia 18 maja 2013r odbył się IV Turniej Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego w Białowieży.

Mistrzostwa sportowe w piłce nożnej

Foto: Mistrzostwa sportowe w piłce nożnej
Inga Kolaska pon, 31 marca 2014 13:01

Drużyny z Ośrodków Opiekuńczo-Wychowawczych z województwa podlaskiego rywalizowały w ramach halowego turnieju piłki nożnej. W Zambrowie rozegrane zostały X Wojewódzkie Mistrzostwa w Halowej Piłce Ośrodków Opiekuńczo-Wychowawczych.

MARATON PŁYWACKI

Foto: MARATON PŁYWACKI
Inga Kolaska pon, 31 marca 2014 12:28

22-23 marca (sobota i niedziela) 2014 roku odbył się pierwszy 24-godzinny maraton pływacki zorganizowany przez MOSiR na Pływalni Miejskej nr 2 w Łomży. W maratonie wzięli też udział wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

"Niezła jazda... na nartach"

Foto: "Niezła jazda... na nartach"
Inga Kolaska cz, 06 lutego 2014 14:54

Dnia 06.02.2014r. pięciu wychowanków Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Łomży wraz z opiekunem uczestniczyło w zajęciach sportowych na stacji Narciarskiej Rybno. W związku z tym, że niektórzy mieli pierwszy raz do czynienia z nartami, chętnie skorzystali z fachowych rad instruktora Pana Sławomira Ptaszyńskiego.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę