Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 sierpnia 2022 napisz DONOS@

MARATON PŁYWACKI

22-23 marca (sobota i niedziela) 2014 roku odbył się pierwszy 24-godzinny maraton pływacki zorganizowany przez MOSiR na Pływalni Miejskej nr 2 w Łomży. W maratonie wzięli też udział wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.

Wystarowaliśmy drużynowo (7osób), ale róznież indywidualnie. Drużynowo osiągnęliśmy wynik przepłynietych 2200m., indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się Kacper Batus a przepłynął 450m. i otrzymał pamiątkowy dyplom oraz statuetkę.  Wszystkim zawodnikom należą się wielkie brawa bo pływanie choć przyjemne to w rywalizacji drużynowej nie należą do najłatwiejszych. Wszystkim wychowankom jednak dopisywały dobre nastroje, a zabawa była znakomita.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę