Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Spotkanie opłatkowe 2018

"Niech nigdy nie zabraknie w Was wiary, nadziei i miłości"

 

"Niech nigdy nie zabraknie w Was wiary, nadziei i miłości" - te piękne słowa kierował do naszych dzieci Prezydent Miasta Łomża Pan Mariusz Chrzanowski podczas placówkowej wigilii która odbyła się 17 grudnia. Świąt pełnych rodzinnego ciepła oraz spełniania marzeń w nadchodzącym roku życzyła również poseł na Sejm RP Bernadeta Krynicka, przekazując okazjonalną flagę z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Modlitwa oraz uroczyste błogosławieństwo księdza biskupa Tadeusza Bronakowskiego wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój.

 

Po oficjalnych wystąpieniach nastąpił czas dzielenia się opłatkiem, składania życzeń oraz spożywania wigilijnych potraw. Spotkanie zwieńczyło przecięcie wstęgi do naszej nowej siłowni, której wyposażenie w całości zostało pokryte ze środków budżetu miasta.

 

Chcieliśmy z tego miejsca gorąco podziękować wszystkim tym, którzy pomimo swoich zajęć, obowiązków pamiętali o naszych podopiecznych i pomogli nam namalować uśmiechy na ich twarzach.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę